Mall Report Blog Perakende CED-GO’NUN GÜÇLÜ DİJİTAL ALTYAPISI İNSANLARI CEZBEDİYOR
Perakende

CED-GO’NUN GÜÇLÜ DİJİTAL ALTYAPISI İNSANLARI CEZBEDİYOR

Mayıs sayımızda Ced-Go CEO’su Ümit Deniz Gül ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide eğlence sektörüne yeni bir soluk katan konseptleriyle yarattıkları rüzgarı ve yatırımcılar için sağladıkları avantajları konuştuk.

Çocuk eğlence alanında farklı ve yeni bir konseptle kısa bir zaman önce sektöre giriş yapan Ced-Go’nun yeni nesil çocuk atölyesi konseptini geliştirerek sektöre kazandırmasında etkili olan faktörler neler oldu?

En önemli faktör Ced-Go’nun dijital altyapısının çok güçlü olması. Biz velilerimizden manyetik kart almalarını, yanlarında taşımalarını, jeton almalarını istemiyoruz. Neredeyse %100 güvenli bir sistemle her velimizin telefon numarası ile eşleştirilmiş, yapay zekayı da dahil ettiğimiz çok yönlü bir dijital altyapı kullanıyoruz. İnsanları cezbeden de bu bence. Ödeme dahil her şeyin mobil cihazla halledildiği bu zamanda Ced-Go, bu gelişime ayak uydurmanın da ötesinde sektöründe öncü olarak güçlü sistemiyle sektöre kendisini kazandırmış oldu.

Ced-Go olarak hangi yaş grubuna hitap ediyorsunuz, düzenlediğiniz etkinliklerle çocukların zihinsel gelişimine sağladığınız katkılardan bahseder misiniz?

Slogan olarak “Ced-Go’da yaş sınırı yok” diyoruz. Ancak genel olarak 3-10 yaş arası çocuklarımız arasında çok popüleriz. Yine TEAM adını verdiğimiz etkinlik sistemimizle, çocuklarımızla yarışmalar düzenliyor, danslar ediyoruz. Bu kolektif çalışmaların çocuklarımızın gelişimlerine olan katkısı apaçık ortada. TEAM etkinliklerimiz sadece çocuklarımızın değil, velilerimizin bizlere olan yaklaşımlarında da muazzam gelişmelere yol açıyor.

AVM’lerde yer alan bir marka olarak Ced-Go’yu tercih edecek yatırımcılara sağladığınız avantajlar nedir, yatırımcı adayları sizi neden tercih etmeli?

Her şeyden önce Ced-Go’nun dijital altyapısı, esnekliği ve dünyanın her yerinden işini yönetebilmesini sağlayan sistemi ve düşük operasyon yükü CedGo’nun yatırımcılar tarafından tercih edilmesini sağlıyor. Yatırımcılarımızın %80’inin şubeleri yaşadıkları şehirden çok uzakta. Dolayısıyla dünyanın her yerinden işlerini yönetebiliyorlar. Tabii bunda genel merkez olarak sağladığımız muazzam operasyon desteğinin de payı büyük. Biz kısaca Ced-Go için “Temiz İş” diyoruz.

Exit mobile version