VERMİŞ OLDUĞUMUZ HİZMETLE EBEVEYNLERİN GÜVENİNİ KAZANDIK

Ced-Go Genel Müdürü Gönül Taş’ı ağırladığımız Mart sayımızda miniklerin keyifle ve güvenle vakit geçirebilecekleri farklı bir konseptle sundukları hizmetleriyle anne-babaların güvenini kazandıklarını ifade eden Taş, önümüzdeki dönemde hayata geçirecekleri yeni projelerin de müjdesini verdi.

Ced-Go’yu tanıyabilir miyiz, miniklerin keyifle ve güvenle eğlenceli vakit geçirebilmeleri için nasıl bir hizmet prensibi benimsediniz?

Ced-Go çok yeni bir marka aslında. İlk şubesini 2018 yılında Isparta’da açtı. Vermiş olduğumuz hizmetle anne babaların güvenini kazanmış durumdayız. Bu da işimizin en güzel tarafı. Ced-Go’da insanlar çocuklarını bize bırakırlar, biz onlarla ilgilenir ve onlara bakarız. Anne ve babalar da içleri rahat bir şekilde alışverişlerini yapıp sinemaya gidebilir, kahvesini içebilir. Bir çocuğun o andaki faaliyet isteği ne ise biz ona göre yönleniyoruz. Oyun ablalarımız çocuklarımızı takip ediyor ve yönlendiği oyuncaklarla oyun kuruyor. Temel felsefemiz bu.

Önümüzdeki dönemde hedefleriniz nelerdir?

2021 yılında 2022 yılı için belirlediğimiz hedefleri gerçekleştirip çok daha fazlasını yaptık. 2023 yılı için ise hedeflerimiz çok daha büyük. Öncelikle 2023 yılı için 80 şube hedefimiz var. Ancak en önemlisi Ced-Go’nun çocuklara ve anne-babalara daha büyük imkanlar sunabileceği yeni konseptimiz. Şimdilik bu konu sürpriz olsun çok detay vermeyelim ama ufak bir ipucu vermek gerekirse Ced-Go’nun kendine özel İngilizce müfredatı olacak. Proje hazırlanmaya başladı. Bizi kimse tutamaz.

Türkiye’de hangi noktalarda Ced-Go olarak ziyaretçilerinizle buluşuyorsunuz, franchise sistemi ile büyüyen bir marka olarak uyguladığınız franchise politikanızdan da söz eder misiniz?

Ced-Go franchising sisteminde, sektördeki en şeffaf davranış biçimlerinden birini sergiliyor. Sözleşmemiz açık, anlaşılabilir ve kısa. Ama tüm bunlardan ayrı olarak bir yatırımcı için Ced-Go’nun en büyük avantajlarından biri, dünyanın her yerinden idare edilebiliyor olması. Ced-Go, işin başında fiziksel olarak bulunulmasını gerektiren bir yapıya sahip değil. Bu sebeple bizce Ced-Go’nun en önemli farkı burada. Ced-Go Genel Merkez olarak yatırımcılarımızdan bütün iş yükünü alıyoruz. Kısacası dünyanın neresinde yaşıyor olursanız olun, Ced-Go şubesini idare edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir