Uygun ve başarılı iş modeli sunarak yatırımcılarla birlikte büyüyoruz

SR Döner’den Beytullah Bozkurt’u ağırladığımız Ekim sayımızda Bozkurt, marka olarak odaklandıkları hedef bölgeleri ve hem tüketici hem de yatırımcılar nezdinde tercih edilirliklerini etkileyen faktörleri okurlarımız için aktardı.

SR Döner’in büyüme stratejisi doğrultusunda öncelikle odaklandığınız hedef bölgeler nereler, bu bölgelerde yer alan yatırımcı adayları SR Döner çatısı altına girebilmek için hangi koşulları sağlamalı?

Franchise ağımızın büyüme hedefleri doğrultusunda öncelikli olarak Marmara Bölgesi ve İç Anadolu Bölgesi’nde yatırımcılarla buluşmayı hedefliyoruz. Yatırımcı adaylarımızdan kendilerine verilen eğitimleri başarıyla tamamlayarak her zaman en iyi hizmeti sağlamayı amaçlamasını ve yenilikçi bir vizyon ile bizimle birlikte aynı inanca sahip olmasını bekliyoruz. Tabii ki bir franchise adayı olarak SR Döner restoranına sahip olmak için gerekli yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olması, zamanını restoranı için harcamaya olan hevesi de bizler için en önemli değerlendirme kriterlerinin başında geliyor.

Bir zincir döner markası olarak sektörde yer alan diğer markalarla rekabette sizi hem tüketici hem de yatırımcı nezdinde öne çıkaran hususlar nedir, tercih edilirliğinizi etkileyen faktörlerden bahseder misiniz?

SR Döner’in marka yatırımcılarına karlı, sürdürülebilir ve başarılı bir yapı sunmasının en önemli nedeni Franchise 3D Analiz sistemi ile “Doğru İşletmeci-Doğru Lokasyon-Doğru Kiralama” süreçlerini bir araya getirerek başarılı restoranlar yaratmasıdır. Restoranlarımızın yenilikçi bir konsept anlayışı ile prestijli bir yapıya dönüşmesi, kendi geliştirdiğimiz son teknoloji mutfak otomasyon sistemleri ile düşük işçilik ve yüksek iş gücü, tüm ürünlerin üretim tesislerimizde hazırlanarak restoranlarımıza ulaşması, uluslararası lojistik ve satın alma gücümüz, yüksek teknoloji ile donatılan alt yapısıyla dünya üzerinde her noktadan izlenebilen ve yönetilebilen dijital restoran kimliği ve ulusal düzeyde reklam gücü gibi unsurlarla yarattığımız güvenilir franchise yapısı; güçlü iş ortaklıklarına dönüşerek markamızı fast food sektörünün döner kategorisinde yükselen değeri konumuna getiriyor. Böylece yatırım yapmak isteyen yatırımcılara uygun ve başarılı iş modelleri sunarak birlikte büyüyoruz. Restoranlarımızda ağırladığımız misafirlerimizin deneyimlerini gözlemlediğimizde tercih edilirliğimizi etkileyen en önemli faktörlerin başında lezzet unsurunun ön planda olduğunu görüyoruz. Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra erişilebilir fiyat yapısı, rahat ve renkli konseptimiz de misafirlerimizin vazgeçilmezleri arasında.

Klasik tatların yanında kendinize özgü lezzetleri oluştururken SR Döner olarak nasıl bir AR-GE sürecinden geçiyorsunuz?

Restoranlarımızda misafirlerimiz için özenle hazırladığımız farklı lezzetlerimizin çıkış hikayesi, SR AKADEMİ bünyesinde görev yapan şeflerimizin hazırladığı ürünlerin ürün kuruluna sunumu ile başlar. Onaylanan ürünlerin bizim için 2 önemli unsuru vardır: kaliteli malzeme ve lezzetli ürün. Üretim bandına alınan ürünler önce pilot restoranlarımızda misafirlerimizin ve ekiplerimiz beğenisine ve onayına sunulur. Devamında mutlaka yorumlar ve talepler değerlendirilerek ikinci kurul onay sürecine geçer. Hazırlıkları tamamlanan ürünlerimiz lansman süreçleri planlanarak tüm misafirlerimizin beğenisine sunulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir