ULUSLARARASI ORGANİZASYONLARIN TERCİHİ YİNE DENGE ELEKTRONİK

UEFA Şampiyonlar Ligi Finali’nde güvenlik önlemlerini alan tek Türk firma Denge Elektronik, maksimum güvenlik ve sıfır hata ile final maçını tamamladı. 25 yıllık tecrübesiyle uluslararası spor organizasyonları ve etkinliklerde tercih edilme sebeplerini bizlere aktaran Denge Elektronik Genel Müdürü Nurettin Erzurum ile Temmuz sayımızda keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

İstanbul’da oynanan Şampiyonlar Ligi maçının tüm güvenlik önlemleri Denge Elektronik olarak size emanet edildi. Öncelikle maç öncesinde, sırasında ve sonrasında aldığınız güvenlik önlemlerinden söz eder misiniz, dikkat ettiğiniz noktalar nelerdi?

Denge Elektronik’in, özellikle uluslararası spor organizasyonları ve etkinliklerde tercih edilme sebebinin, 25 yıllık tecrübemiz ve sürdürülebilir müşteri memnuiyetimiz olduğunu düşünüyorum. Organizasyon öncesinde, alan keşfi ve risk değerlendirme analizleri ile proje süreci oluşturuldu. Fizibilite çalışmaları sonucu ihtiyaca yönelik olan tüm güvenlik sisteminin tasarım ve planlaması yapılarak, ürün grupları alana yerleştirildi ve fonksiyon testleri yapıldı. Organizasyon sırasında teknik ekiplerimiz ile sahada yer alarak operasyonel desteğimizi kesintisiz olarak devam ettirdik. UEFA Şampiyonlar Ligi Finali’ni maksimum güvenlik ve sıfır hata ile başarıyla tamamladık.

Şampiyona maçı için aldığınız önlemlerinizde bünyenizdeki hangi güvenlik ürünlerinizi kullandınız, teknolojinin hangi tarafından yararlandınız?

Stadyumun ve çevre bölgenin tüm güvenlik ekipmanları UEFA yetkilileri ve Denge Elektronik tarafından planlanarak temin edildi. Organizasyonda, yeni nesil teknolojiye sahip Xray cihazlarımız, yüksek hassasiyetli kapı dedektörlerimiz ve çevre güvenlik bariyer sistemlerimiz kullanıldı. Tüm organizasyon ekibinin telsiz haberleşme sistemini, Türkiye yetkili distribütörü olduğumuz küresel pazar lideri Hytera markası ile sağladık.

25. yılınıza girmiş bulunmaktasınız. Kurulduğunuz günden bu ana geçen zamanı değerlendirir misiniz, ilerleyen dönemler için hedef ve çalışmalarınız ne yönde ilerleyecek?

Denge Elektronik olarak, 25 yıldır marka ve distribütörlüklerimiz ile hızla büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. 1998 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen proje ve organizasyonlarında ilk tercih edilen çözüm ortaklarından olmanın gururunu yaşıyoruz. Dünyadaki gelişmelere paralel olarak trendleri takip ediyor ve AR-GE yatırımlarımızı geleceğin güvenlik teknolojilerini üretmek üzere gerçekleştiriyoruz. Var olan ürün gamı ve hizmetlerimizin yanı sıra sizlere yeni yatırım faaliyetimiz olan Denge Teknoloji’den bahsetmek isterim. CCTV, güvenlik kamera sistemleri, görüntü işleme ve VMS yazılımları alanında faaliyet gösteren Denge Teknoloji, 2023 yılında kurularak Denge Şirketler Grubu bünyesinde yerini aldı. Özellikle stadyum, spor salonları, büyük AVM ve tesislerin ihtiyacı olan en üst düzeydeki VMS yazılımlarının Türk yetkili temsilciliklerine sahip olan Denge Teknoloji, güçlü ve yaygın bayi ağıyla çalışmalarını yürütmektedir. Yeni dönemde de bu alanda yüksek oranda büyüme hedeflemekteyiz. Denge Teknoloji olarak 25 yıllık deneyimimiz, yüksek performanslı geniş ürün yelpazemiz, teknik servis ve satış sonrası hizmetlerimizle her zaman olduğu gibi müşteri ve iş ortaklarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

İnsan için teknoloji yaklaşımını benimseyen Denge Elektronik, haberleşme ve güvenlik teknolojilerini toplum için değer yaratan çözümlerle sunmaya devam ediyor. Birlikte, Geleceğe, Güvenle, mutlu insan, mutlu toplum, mutlu tesislerin inşası için tüm gücümüzle çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir