TESİS YÖNETİMİ İLK MEZUNLARINI VERDİ

Tesis yöneticiliği sektörüne eğitimli personel desteği vermek amacıyla Tesis Yönetim Derneği (TRFMA), Boğaziçi Yönetim AŞ, Enstitü İstanbul İSMEK ve İBB Bölgesel İstihdam Ofisi iş birliğiyle geliştirilen eğitim programlarından Tesis Yönetimi Eğitim Programı ilk mezunlarını verdi.

Tesis yöneticiliği sektörüne eğitimli personel desteği vermek amacıyla Tesis Yönetim Derneği (TRFMA), Boğaziçi Yönetim AŞ, Enstitü İstanbul İSMEK ve İBB Bölgesel İstihdam Ofisi iş birliğiyle geliştirilen eğitim programlarından Tesis Yönetimi Eğitim Programı ilk mezunlarını verdi.Tesis Yönetim Derneği (TRFMA), Boğaziçi Yönetim AŞ ve Enstitü İstanbul İSMEK iş birliği ile Tesis Yönetimi Eğitim Programı hazırlandı. Günümüzün önemli kariyer alanlarından biri olan tesis yöneticiliği alanında çalışmak isteyenler için Toplu Yapı Tesis Yöneticiliği ve Tesis İşletmeleri Yöneticiliği programları geliştirildi. Tesis Yönetim Eğitimini başarıyla tamamlayan katılımcılara, 16 Haziran tarihinde, Enstitü İstanbul İSMEK Büyük İstanbul Otogarı Eğitim Merkezi’nde düzenlenen törenle sertifikaları dağıtıldı.

Törene, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Zeynep Neyza Akçabay, TRFMA Başkanı Erhan Demirtaş ve Boğaziçi Yönetim AŞ Genel Müdürü Ethem Pişkin’in yanı sıra Enstitü İstanbul İSMEK ve İBB Bölgesel İstihdam Ofisi yöneticileri de katıldı. Bu süreçte TRFMA üye firmalarının katkılarıyla eğitmenler, eğiticinin eğitimi ve saha gezilerini gerçekleştirdi. Ayrıca, TRFMA üye firmalarının insan kaynakları uzmanlarından oluşan TRFMA Eğitim Komitesi tarafından eğitimlere başvuran tüm adaylar ile mülakatlar gerçekleştirildi. TRFMA Başkanı Erhan Demirtaş; dernek olarak sektörü geliştirmek, katkı sağlamak ve eğitim olanaklarını artırmak için gayretlerini ve desteklerinin devam edeceğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir