Sektördeki temel farkımız, birebir hizmet odaklı iş anlayışımız

Çözüm ortağı olduğu işletmelerin proje dinamiklerini göz önünde bulundurarak her biri için farklı çözümler geliştiren World of FMS, birebir hizmet odaklı iş anlayışıyla sektörde fark yaratıyor. World of FMS Genel Müdür Yardımcısı Özge Özdik Barlas ile bir araya geldiğimiz Ekim sayımızda firma olarak sundukları hizmetleri ve sürdürülebilir verimli bir iş birliği adına hayata geçirdikleri çalışmaları konuştuğumuz keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

World of FMS olarak modern yaşam alanları ve ticari yapılara yönelik hangi hizmetleri iş ortaklığı yürüttüğünüz müşterilerinize sunuyorsunuz?

Öncelikle modern yaşam alanları ve ticari alanlara ayrı ayrı çözümler gerektiğini düşünmekteyiz. Şirketimiz kurulduğu günden beri her bir proje için, proje dinamiklerini göz önünde bulundurarak ayrı çözümler üretmiştir. Bu sayede her bir müşterimizin projesine özel faydalar sağlanmıştır. Yapmış olduğumuz bu yaklaşım müşteri memnuniyetini arttırdığı gibi, proje sözleşme sürelerini de uzatmıştır. Ortalama şirket sözleşme sürelerimiz 5,5 yıl bazındadır.

Sunulan çözümler bu ölçekte bazen teknolojik, bazen idari, bazen de finansal olmaktadır. Özge Özdik Barlas Sunduğunuz entegre tesis yönetim hizmetlerinizle başta AVM’ler olmak üzere Türkiye genelinde nasıl bir müşteri portföyüne sahipsiniz, hizmet çeşitliliğinizle sektörde nasıl bir fark yaratıyorsunuz?

Entegre tesis yönetimi kapsamında sektörün hemen hemen her alanında bulunmaktayız. Kısaca şöyle özetleyebiliriz; konut, ofis, AVM, havaalanı, hastane, otel gibi birçok alanda faaliyet göstermekteyiz. Özellikle konut alanında tüm yönetim hizmetlerinde çözüm sunmaktayız.

Türkiye’nin önde gelen birçok inşaat firmasının çözüm ortağı durumundayız. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Kayseri ve Muğla illeri yoğunlukla faaliyet gösterdiğimiz illerdir.

Entegre tesis yönetim hizmetleri kapsamında Yönetim, Temizlik, Güvenlik, Teknik, Bahçe bakım, İlaçlama, Destek Hizmetler adı altında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Uzun vadeli sürdürülebilir ve verimli bir iş birliği için nasıl bir politika geliştirdiniz?

Sektördeki temel farkımız birebir hizmet odaklı iş anlayışımızdır. Her hizmet verilen müşterimiz için proje özel temsilcisi bulunmakta olup, iletişim krizleri ve sorunlar oluşmadan anlık çözümler üretilmektedir. Bu kapsamdaki iş anlayışımızda sürdürebilir ve uzun süreli iş ortaklıkları sağlamaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir