PayTR’ın ödüllerle dolu 2023’teki hedefi yeni çözümleri

Türk mühendislerinin geliştirdiği yenilikçi ürün ve çözümler sunan ödeme kuruluşu PayTR, 2023 yılındaki büyümesine ve çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Şirketin yılın kalanı için hedefi ise yeni ürünleri NeoPOS+ ve Fiziki POS çözümleriyle işletmelerin hayatını kolaylaştırmak.

Sektörde 14 yıldır başarılara imza atan, 2021 yılında Türkiye’nin en büyük özel sermaye fonu Actera ile yaptığı yatırım ortaklığıyla sermaye yapısı ve kurumsal yapısını daha da güçlendiren sektörün en köklü ödeme kuruluşu PayTR, 2023 yılının ilk sekiz ayında da büyümesine devam etti ve üye iş yeri sayısı ise 90 bini aştı.

2023 ödüllerle başladı

2023 yılına ödüllerle başlayan PayTR, Şikayetvar’ın kusursuz müşteri deneyimini yaşatan markaları belirlemek üzere bu yıl sekizincisini düzenlediği A.C.E. Awards’ta “Ödeme Sistemleri” kategorisinde birinci sırada yer alarak Diamond ödülün sahibi oldu. Ayrıca Great Place to Work® Enstitüsü tarafından düzenlenen “Yılın En İyi İşverenleri” listesinde bu yıl da yer aldı. 21. Altın Örümcek Ödülleri’nde “En Erişebilir Web Sitesi” kategorisinde 2. sırayı elde ederken 2022 yılı İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye Araştırması’nda genel sıralamada 96’ncı sıradan 91’inci sıraya yükseldi ve Türkiye Merkezli Üretici kategorisinde 37. sırada, Türkiye Merkezli Üretici Yazılım kategorisinde 12. sırada, Türkiye Merkezli Üretici Sektörel Yazılım kategorisinde 6. sırada ve İzmir Şirketleri kategorisinde 1. sırada yer alarak zirvedeki yerini korudu.

Odakta yeni ürünler var

2023 için planladığı çalışmalara hızla devam eden PayTR’ın hedefinde işletmelerin ve müşterilerin hayatını kolaylaştıracak ve alışveriş deneyimini iyileştirecek yeni ürünleri NeoPOS+ ve Fiziki POS yer alıyor.

SoftPOS alanında sektörde öncülük yapan NeoPOS ürününün gücüne güç katan VUK uyumlu versiyonu olan NeoPOS+ ürünü, ebelge mükellefi olan kullanıcılara NFC özelliğine sahip Android işletim sistemiyle çalışan akıllı telefon veya tabletler üzerinden temassız özellikli kartlar ve cihazlarla ödeme alma imkânı sunuyor.

Fiziki POS da bankalara ayrı ayrı gitmeye gerek kalmadan işletmelerin tüm ödemelerini tek bir cihaz üzerinden alarak POS karmaşasından kurtulmasını sağlıyor. İşletmeler kredi ve banka kartlarına ek olarak puan ve QR ile de ödeme alabiliyor. Tüm bunlara ek maliyetler olmadan erişebilen işletmeler, uygun komisyon oranlarıyla kazancını artırabiliyor ve 7/24 müşteri hizmet desteği alabiliyor.

2023 yılındaki hedefimiz yeni ürünlerimizle büyümemizi hızlandırmak

Çok yönlü bir fintek şirketi olarak yeni ürün ve hizmetleriyle 2023’te de hızla büyümeye devam ettiklerini belirten PayTR’ın CEO’su Merve Tezel, “İyi dijital çözümlerin hayatı kolaylaştırdığına, inovasyonun sektöre ve müşterilerimize yeni enerji getirdiğine inanıyoruz. Bu bağlamda, Türkiye’deki ihtiyaçları derinlemesine analiz edip, uluslararası çözümleri de özümseyerek yeni altyapılar geliştiriyor ve güçlü iş birlikleri kuruyoruz. Omnichannel stratejimizle üye iş yerlerimizin hayatını gerek online gerek fiziksel ticarette güvenilir ve tekil bir ödeme deneyimi ile kolaylaştırarak sektördeki etkimizi genişletmeyi planlıyoruz. 2023 yılını PayTR olarak başarılı bir şekilde geçiriyoruz. Tüm müşterilerimizin iş modellerini destekleyebilmek adına NeoPOS+ ve Fiziki POS gibi yerel ihtiyaçlara uygun yeni ve inovatif ürünlerimizle, büyümemizi sürdüreceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir