ONLINE ÖDEMEDEKİ TÜM İHTİYAÇLAR, TEK ÜRÜN VE TEK ENTEGRASYONLA ÇÖZÜLÜYOR

Türkiye ve yurt dışında sanal POS altyapılarını sağladığı 27 banka ve 45 binden fazla üye iş yeriyle Türkiye’nin en büyük online ödeme altyapısını yöneten Payten ve banka kalitesinde sanal POS çözümü sunan TCMB faaliyet onaylı ödeme kuruluşu Paratika adına Paratika CEO’su ve Payten Türkiye Ülke Lideri Burak Kutlu ile Kasım sayımızda gerçekleştirdiğimiz söyleşide Kutlu, uzaktan ödeme alan firmaların online ödemelerle ilgili tüm ihtiyaçlarını tek ürün ve tek entegrasyonla çözdüklerini anlattı.

Türkiye’de rakipsiz MSU ödeme geçidi çözümümüz ile müşterilerimize ‘özgürlük’ sunuyoruz

E-ticaret, sigorta, otomotiv, eğitim, enerji, seyahat, perakende, zincir işletmeler gibi birçok farklı sektörden fi rmanın kendi ödeme ekosistemlerini tek yerden kolayca yönetmelerini sağlayan Merchant Safe Unipay-MSU ödeme geçidi çözümümüz kapsamı ve sunduğu kolaylıklar ile Türkiye’de rakipsiz. MSU’nun özgürlük sunan altyapısı sayesinde işletmeler tek entegrasyonla, tek bir arayüz üzerinden Türkiye’deki ve yurt dışındaki bankalar, ödeme kuruluşları ve alternatif ödeme sistemlerine hazır bağlantı sağlayarak, tercih ettikleri banka ve ödeme kuruluşu ile özgürce çalışabiliyorlar.

AR-GE merkezimizde tüm ürünlerimizi en gelişmiş teknolojiler ile sürekli geliştirerek yeni modül ve fonksiyonlar ekliyoruz.

Bugün tek bir MSU entegrasyonu ile; akıllı işlem yönlendirme, PCI DSS ortamında kart saklamanın yanısıra, Bayi Portalı ile B2B tahsilatlarınızı yönetebilir, Mutabakat modülü ile işlem ve komisyon mutabakatlarını otomotik gerçekleştirebilir, Secure IVR modülü ile PCI DSS ortamında telefonla güvenli ödeme alabilir, Kapalı Devre Cüzdan Modülü ile müşterilerinizin kredi kartı, banka kartı veya ön ödeme kartlarındaki limitleri kadar parayı cüzdanlarına yüklemelerine ve cüzdan bakiyeleri ile hızlı, kolay ve güvenli alışveriş yapmalarını sağlayabilir ve Software only POS ile akıllı telefon ve tabletlerinizi birer POS’a dönüştürerek ödeme alabilirsiniz.

Hem MSU hem de Paratika ile; işletmelere hızla artan işlem hacimlerini kolayca yönetebilecekleri, başarılı işlem oranları ve satış dönüşümlerini artıran, müşteri memnuniyeti ve sadakatini artıran, uzaktan ödeme almayı kolaylaştıran ve özgürleştiren tüm ödeme çözümlerini tek yerden sunuyoruz.

Her ölçekten işletme ve yenilikçi girişimlere yönelik ödeme çözümleri sunan, ulusal ve uluslarası arenada Stevie, Altın PSM, MPE ödüllerinin sahibi Paratika olarak, %97’ye varan başarılı işlem oranıyla müşterilerimize pürüzsüz bir ödeme deneyimi yaşatıyoruz. İşletmeler online başvurularının ardından 1 günde Paratika sanal POS’a sahip olurken, tek entegrasyonla tüm bankalardan ödeme almaya ve 9 kart markasıyla taksit sunmaya başlayabiliyorlar. İşletmeleri bankalarla tek tek fi nansal anlaşma yapma yükünden ve farklı ödeme platformlarının kompleks yönetiminden kurtarıyor, onlara kolaylık ve özgürlük sunuyoruz. Paratika’lı e-ticaret fi rmaları banka kalitesinde sanal POS, tek tıkla ödeme, tekrarlayan ödeme, linkle ödeme, SMS ile ödeme, manuel POS ve mobil cüzdanlar gibi pek çok özelliği uçtan uca ve özelleştirilebilir bir şekilde tek bir entegrasyonla kullanabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir