MAĞAZALARIMIZI ÖZENLE PLANLAYARAK FAALİYETE GEÇİRİYORUZ

Oyun alanlarını, çocukların sağlığını ve rahatlığını ön planda tutarak oluşturan Magic Play, deneyimli kadroları ile projelerine devam ediyor. Magic Play Firma Sahibi Okan Uzun ile Temmuz sayımızda oyun alanlarını, faaliyetlerini ve hedeflerini konuştuk.

Magic Play’de çocukların ilgisini her daim canlı tutmak ve hayal güçlerini geliştirmek adına eğlence alanlarınızda ne gibi projeler gerçekleştiriyorsunuz?

Özenle ve uzun zaman planlanarak açılan mağazalarımızı, çocukların hayal dünyasına açılan bir kapı gibi düşünerek ilerledik. Renk, ışıklandırma, kullanılan tema ve materyallerin tamamen çocukların sağlığının ve rahat etmelerinin göz önüne alınarak oluşturulduğunu belirtmek isterim. Oyun alanlarımızda yer verdiğimiz farklı dokular ve zıt renklerin duyuları harekete geçirdiğini ve kullanılan doğa, hayvan, deniz temalarındaki hayal kahramanlarının çocuklarımızdaki heyecan ve mutluluğu destekleyici olması için özenle seçilip çalışılmış olması da ayrıca önemli bir konudur.

Sektörde rakiplerinize nazaran öne çıkmak ve çalışmalarınızı ön plana taşımak adına çalışmalarınız neler oluyor?

Biz hedeflerimizi hep yenilik ve farklılık üzerine kurduk. Deneyimli kadromuzla çocuklarımızın hayatında hep bir adım önde olmayı hedefledik. Çocuklar için hazırladığımız oyun alanlarımızı, doğayı anımsatan renk ve temalardan oluşturuyoruz. Çocuklara unutulmuş tüm sokak oyunlarını ve bunun yanı sıra kendi geliştirdiğimiz oyunları oynatarak, çocukların güzel vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Anne çocuk etkinlikleri, atölye çalışmaları, dans, el becerilerini destekleyen grup çalışmalarıyla birlikte çocukların hayal güçlerine inebildiğimiz her noktada varız. Çocuklarımızın karar verme yetkisi, oyun içinde sorumluluk alma-paylaşma ve iş birliği yapabilmelerini, fazla enerjilerini doğru bir şekilde dışarıya atmalarını ve kendilerini ifade etmeyi öğrenmelerini mağazalarımızda öğretme çabası içindeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir