İLKELERİMİZ İLE BÜYÜME YOLUNDA HIZLA İLERLİYORUZ

Bünyesi dahilinde sağladığı birçok hizmetle 200 ayrı noktada 500’e yakın otomat makinasıyla hizmet veren Aktiv Otomat, büyümeye devam ederken; uzun yılların getirdiği tecrübe ile alanında tek olmayı hedefl iyor. Aktiv Otomat Genel Müdürü Mustafa Özer ile Temmuz sayımızda bir araya geldik.

2015 yılında ticaret hayatına Mustafa Özer ve Ruhi Tolan olarak iki ortak ile İOSB İsteks Sanayi Sitesi’nde başlayan uyumlu birliktelikle devam eden Aktiv Otomatik Satış Makinaları, günümüzde gerek personel sayısı gerek lojistik sahası gerek ise tedarik zincirini büyüterek şimdiki yeri İOSB Saraçlar Sanayi Sitesi’nde tüm gücü ile çalışmalarına dürüstlük ve cesaret anlayışı ile ülkemizde yatırımlarını arttırarak devam etmektedir. Ticaret hayatındaki öncü ilkelerimiz çalışmak ve işimize olan gayretimiz firmamızı bugünlere taşımıştır. İthalat olarak çalıştığımız otomat makinalarımızı kazandığımız tecrübelerimiz ile ana hedefimiz olan üretim imalat bandı açmak ve akabinde ihracata dayalı çalışmalarımızı yürütmektir. Bu hedef doğrultusunda ülkemiz genelinde kuruluşumuzdan bu güne geldiğimiz noktada alanında uzman teknik servis ve dağıtım personelimiz ile 50 farklı projede 200 ayrı noktada 500’e yakın otomat makinalarımız ile hizmet sağlamaktayız. Bunun yanında distribütörü olduğumuz markaların otomat makinalarını yedek parça garantisi ile satışını, kiralamasını ve işletmesini yapıyoruz. Faaliyet alanımızda referanslarımız ülkemizin öncü kurumları olup, diğer kamu kurumları ve özel sektörün farklı alanlarıyla birlikte TSK birlikleri, okul, üniversite, AVM, hastane, fabrika, sosyal tesisler gibi alanlarda tüketici ile buluşmaktayız. Bu minvalde müşteri memnuniyeti ve güven önceliğimizdir. Aktiv Otomat daima üstün hizmet ve müşteri memnuniyeti üzerine çalışmalarını sürdüren, kalitesinden bahsettiren bir şirkettir. Hedeflerimiz; hayatın tüm alanlarında ihtiyaçların anlık tedarik hızını artırmak, sosyal alanlarda kitap otomatları, ilk yardım otomatları, lojistik alanlarda nokta kargo teslim otomatları, 7/24 hizmet alanlarında gıda ve temizlik malzemeleri otomatları ile otomat makinası ağımızı genişleterek çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Aktiv Otomatik Satış Makinaları Ürünleri

Yiyecek İçecek Otomatları
Sıcak İçecek Otomatları
Soğuk İçecek Otomatları
Maske Otomatları
Para Mekanizmaları
Telemetri
Mobil Ödeme Sistemleri
Teknik Servis ve Yedek Parça

Tüm ürünlerimizi siz değerli okurlarımıza sunarken birlikte çalışmanın gayreti içerisinde olacağız. Bu minvalde müşteri memnuniyeti ve güven ise vazgeçilmez doğrularımız olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir