ICEPARK, YENİ DÖNEMDE FARKLI PAZARLARA AÇILMAYI HEDEFLİYOR

ICEPARK Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Kara ile yeni pazarlara açılma hedeflerini konuştuğumuz Kasım sayımızda Kara, bu amaçla satış temsilcilikleri oluşturacaklarını ifade etti.

ICEPARK olarak Türkiye’de curling sporu özelinde üretim gerçekleştiren tek firma olmanız, markanıza nasıl olanaklar sağladı?

Curling sporunun hem Türkiye’de hem dünyada hızla yayılması, bizi bu spor dalının ürünlerini üretmeye yöneltti. Firmamız buz sporlarında uzmanlaştığı için hem buz pistleri hem curling sahaları kurulumlarımız da tecrübeli kadromuzla devam etmektedir. Tek olmamızın verdiği sorumluluk daha fazla. Çünkü bu durum; sürekli gelişen teknolojiyi ve standartları takip etmek ve geri kalmamak zorunluluğu doğururken, sorumluluğu da daha ağır oluyor. Biz bu sorumlulukla hareket ederek hem sürekli dünyayı dolaşıp yerinde görmeye çalışıyoruz hem de kendimizi geliştiriyoruz.

Dünya standartlarının üzerinde ürün üretimine imza atma hedefiyle çalışmalarını sürdüren ICEPARK’ın yeni dönemde ne tür yatırımları ve projeleri olacak?

Curling yatırımlarımız arasında sadece ürettiklerimizi geliştirmek yatmaktadır. Bunun yanında buz pistleri ve kayak pistleri ile ilgili de farklı çalışmalarımız devam etmekte. Öncelikle amacımız; yeni dönemle ürettiklerimizi Avrupa pazarı başta olmak üzere farklı pazarlara açmak, ürünlerimizin ülke dışında da kullanılıyor olmasını görmek olacaktır. Bunun için satış temsilcilikleri oluşturacağız. Her geçen gün bir adım daha ileri sloganımızı da bu sayede gerçekleştireceğiz.

ICEPARK TARGETS TO PENETRATE DIFFERENT MARKETS IN THE COMING PERIOD

In our November issue, we talked with ICEPARK Board Chairman Yusuf Kara about their target of penetrating new markets, to which end they were going to set up sales offi ces, said Kara.

What kind of opportunities did ICEPARK being the only company in Turkey making productions for curling bring for your brand?

The rapid spread of curling both in Turkey and in the world prompted us to produce products for this sports branch. Also, ice sports being our company’s field of expertise, we continue to build ice rinks and curling fields as well, all thanks to our experienced staff. With being the one and only company in the country comes great responsibility. This requires us to keep up pace with ever-advancing technology and standards and to take on heavier responsibility. With this responsibility in mind, we constantly try and travel around the world to see things onsite and also improve ourselves.

In what kind of investments and projects will we see ICEPARK, as a company that continues to do business with the objective of producing products above world standards, engage in the coming period?

Our curling investments comprise only improving what’s already in our product range. In addition, we have ongoing work on ice rinks and ski tracks as well. Our objective, first and foremost, is to make our products penetrate different markets, notably the European market, and to see our products being used outside the country, to which end we will be setting up sales offices. This is how we will realize our motto, one step further every day.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir