HIZLI AKSİYON ALAN GÜÇLÜ BİR EKİPLE ÇALIŞIYORUZ

Ankagrup Lojistik Temizlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kamuran Anka ile Eylül sayımızda bir araya geldik. Anka; “Büyüme yolundaki hedeflerimizi birer birer gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Güçlü kadromuz ile hizmet noktalarımızı sürekli genişletiyoruz.” ifadelerini kullanarak bünyeleri dahilinde verdikleri hizmeti anlattı.

2023 yılının ilk yarısında oldukça büyük AVM’ler ile anlaşmalarınız oldu. Okuyucularımıza yeni anlaşmalarınızdan söz eder misiniz?

2023 yılı ilk yarısında hedeflerimizi bir bir gerçekleştirdik. 2023 yılı ilk yarısında aşağıda isimleri yazılı 8 yeni AVM ile anlaşma imzalayarak büyüme hedeflerimizi gerçekleştirdik. Ankagrup Lojistik kaliteli ve etkili hizmetiyle sektörde en çok tercih edilen firmadır. Kullanmış olduğumuz dijital sistemler ve güçlü ekibiyle uzun yıllardır AVM Lojistik sektöründe hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz AVM’ler ise; İstanbul Trump AVM, İstanbul Neomarin AVM, İstanbul Capacity AVM, Trabzon Forum AVM, Diyarbakır Ceylan Karavil AVM, Gaziantep Primemall AVM, İskenderun Primemall AVM ve Yalova Vega AVM.

Müşterilerinizin sizi seçmelerindeki en önemli unsur nedir, sektörünüzde sizi rakiplerinizden ayıran özellikleriniz ve sektördeki farklılıklarınız nelerdir?

Müşterilerimizin birinci önceliği kaliteli hizmet almaktır. Kaliteli hizmet prensiplerinden ödün vermeden çalışan firmamız ve güçlü refaranslarımız sayesinde sektörde en çok tercih edilen firmayız. Rakiplerimizden farklı olarak dijital dönüşüme hızlıca uyum sağlayarak tüm lojistik süreçlerini dijital olarak yönetiyoruz. Bu sayede B2B olarak lojistik süreçlerinin kontrolünü sağlıyoruz. Hizmet sektöründe faaliyet göstermenin zorluklarını, müşteri ilişkilerine önem veren hızlı aksiyon alan güçlü bir ekip ile aşıyoruz.

Önümüzdeki dönem yatırımlarınızdan bahseder misiniz, uzun vadede ne tür çalışmalarınız olacak?

2023 yılı içinde anlaşmayı planladığımız yeni projeleri gerçekleştirmek istiyoruz. Bu anlamda yoğun bir tempo ile çalışıyoruz. Hem mevcut lojistik operasyon süreçlerini geliştiriyoruz hem de yeni ekipler kurup lojistik ağımızı genişletiyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Büyüme yolundaki hedeflerimizi birer birer gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Güçlü kadromuz ile hizmet noktalarımızı sürekli genişletiyoruz. AVM’lere; lojistik, muhaberat, danışma hizmeti, kargo dağıtım hizmeti, teslimat noktası hizmeti ve vale gibi hizmetler ile çeşitliliği sürekli artırıyoruz. Sektörde kaliteli bir hizmet veren firmamız aynı zamanda her geçen gün mutlu müşteri sayısını çoğaltmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir