DAVID WALKER LONDON BLACK EDITION

Üst segment müşteri grubuna hitap eden David Walker, London Black Edition serisinde yer alan parfümleri David Walker özel formülleriyle üretmektedir. Özgün tasarımlar ile spesifik kokulardan oluşan London Black Edition koleksiyonun da yer alan parfümler, üstün kaliteleri ile öne çıkmaktadır. Aynı zamanda koku ailelerinde yer alan zengin içerikler sayesinde kalıcılık oranları da yüksektir. Böylece uzun saatler boyunca teninizde kalmayı başarır. Ambroxan, Paçuli, İris Çiçeği, Tonka ve Vetiver gibi özel içeriklerden oluşan London Black Edition Koleksiyonu imza kokuları olarak da öne çıkar.

Koleksiyonda kadınlara, erkeklere ve unisex kullanıma uygun parfümler bulabilirsiniz. Siz de koku zevkinize, kullanım alanınıza uygun imza kokunuzu David Walker London Black Edition koleksiyonunda bulabilir, kokunuzla dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

LONDON BLACK EDITION KOLEKSİYONU;

INFINITE

Üst Nota; Ambroxan
Orta Nota; İris Çiçeği
Alt Nota; Yasemin

UNLIMITED

Üst Nota; Bergamot, Beyaz Yasemin
Orta Nota; Manolya, Amber
Alt Nota; Sandal Ağacı, Ihlamur

SUIT

Üst Nota; Yeşil Elma, Çam
Orta Nota; Yasemin, Vetiver, Paçuli
Alt Nota; Beyaz Misk

AMELIA

Üst Nota; Limon, Portakal, Bergamot
Orta Nota; Meyve Aroması, Amber
Alt Nota; Beyaz Misk, Vanilya

HARMONY

Üst Nota; Limon, Greyfurt, Kırmızı Biber
Orta Nota; Pirinç, Hindistan Cevizi Sütü, Mango
Alt Nota; Tonka, Vetiver

DREAM

Üst Nota; Armut, Mısır, Yasemin
Orta Nota; Erik, Sandal Ağacı, Misk
Alt Nota; Freyza Çiçeği, Kırmızı Biber

AMETHYTS

Üst Nota; Ananas, İris Çiçeği, Yasemin
Orta Nota; Kırmızı Biber, Misk, Paçuli, Amber
Alt Nota; Vanilya, Vetiver, Sümbül

SPARKLES

Üst Nota; Greyfurt
Orta Nota; Mango
Alt Nota; Beyaz Misk, Güve Otu

ROSE MUSK

Üst Nota; Gül
Orta Nota; Ahşap
Alt Nota; Beyaz Misk

OUD

Üst Nota; Turunçgil
Orta Nota; Oud Ağacı, Kişniş
Alt Nota; Misk

VANILLE

Üst Nota; Vanilya
Orta Nota; Oud Ağacı
Alt Nota; Beyaz Misk

Baskın aromalar kullanılarak özenle hazırlanan David Walker London Black Edition koleksiyonunda ki tüm parfümler kalıcılık olarak yüksek performans göstermektedir. Güçlü ve akılda kalıcı olan bu parfümlerde, birbiriyle uyumlu zengin içerikler yer almaktadır. Böylece parfümleri ilk kullandığınız andan itibaren yoğun üst nota aromaları açığa çıkar. Gün boyu sırasıyla orta nota ve alt notadaki aromaları da duyabilirsiniz. Kalıcılık bakımından üstün bir performans gösteren bu parfümler, kendinizi gün boyu iyi hissetmenizi sağlarlar. Birbiriyle uyumlu özel koku aileleri kullanılarak geliştirilen özel parfümler; musk, vanilya, yasemin, paçuli, amber gibi güçlü kokular ile sizleri buluşturur David Walker London Black Edition serisinde siz de karakterinizi en iyi şekilde yansıtan kokuya kolayca ulaşabilirsiniz.

Zarif şişe ve özel kutu tasarımları

Zarif ve şık tasarıma sahip şişe ve ambalajı sayesinde London Black Edition, kendinizi özel hissetmenizi sağlar. Şişeleri, özel kutularında güvenli bir şekilde muhafaza edebileceğiniz gibi zarif bir şişeye sahip oldukları için seyahatleriniz de de rahatlıkla taşıyabilirsiniz. 50 ml’lik şişelerden oluşan bu koleksiyonu uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Çünkü koku yoğunlukları yüksektir ve tek kullanımda bile üstün kalıcılık sunarlar. Böylece birkaç kez sıkarak tüm gün imza kokunuzu üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir