BU YIL YENİ ÜRÜN VE AÇILIŞLARIMIZLA
HİZMET VERECEĞİZ

“Kapalı alanda çekim gücünü artırmak için lunapark ürünlerinin güvenle kullanılabilmesi adına tasarımı ve ölçüyü dikkate alarak üretim yapmaktayız. 2023 yılında da yeni ürünlerimizle hizmet vermeye devam edeceğiz.” diyerek çalışmalarına hızla devem edeceklerini belirten Ozzyy Eğlence Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Dal, Ocak sayımıza konuk oldu.

Ozzyy Eğlence Dünyası bünyesinde bulunan büyük, aile ve çocuk ekipmanlarının özelliklerinden bahseder misiniz, bu ürünlerinizin kullanım alanları nereler?

Ozzyy Eğlence Parkları bünyesinde bulunan büyük aile ve çocuk ekipmanları kendi imalatımız olup, ürünlerimizin satış sonrasında teknik ekip ve yedek parça desteği sağlamaktayız. İmalatını gerçekleştirdiğimiz ürünler açık ve kapalı alanlarda kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünler ailelerin bir arada vakit geçirip eğlenebildiği ürünlerdir. AVM’lerde duruma bakıldığında, son yıllarda kapalı alanlarda bulunan eğlence merkezleri popüler oldu. Kapalı alanda çekim gücünü artırmak için lunapark ürünlerinin güvenle kullanılabilmesi adına tasarımı ve ölçüyü dikkate alarak üretim yapmaktayız. Ürünlerimiz mekanik ve güvenli olmakla beraber, kendi eğitimli ve nitelikli kadromuz tarafından üretilmektedir. Özellikle 6 yaş ve üzeri çocuklara hitap eden oyuncak portföyümüz bulunmaktadır. Gelişen ve değişen global dünyaya uyum sağlayan üretimde teknolojinin ön planda bulunduğu oyuncaklarımız kalite belgesi ile onaylanmaktadır.

2023 yılında eğlence sektöründeki yeni trendler neler olacak, sektörde farklılaşan nelere tanıklık edeceğiz?

2023 yılında eğlence sektörümüzün trendlerinin tema içerikli oyun alanları olacağı görüşündeyiz. Üretimini yaptığımız ürünler standartların dışına çıkan veya mağazanın dekorasyonu ile örtüşen modeller olacaktır. 2023 yılında yeni ürünlerimizle hizmet vermeye devam edeceğiz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Ozzyy Eğlence Dünyası ekibi olarak 2023 yılında yeni açılışını planladığımız mağazaları ve ürünleri tema dizayn olarak planladığımızı buradan sizlerle paylaşmak isteriz. Büyümekte olan ülkemizin büyüyen önemli sektörlerinden birinde yer almaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir