Mall Report Blog AVM ALIŞVERİŞ, EĞLENCE VE DİNLENME İÇİN TEK ADRES, SEMT77
AVM

ALIŞVERİŞ, EĞLENCE VE DİNLENME İÇİN TEK ADRES, SEMT77

Yalova Group Yönetim Kurulu Başkanı Orbay Sabri Tuna ile bir araya geldiğimiz Mart sayımızda Tuna; Semt77 Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin alışveriş, eğlence ve dinlenme için tek adres olduğunu vurguladı.

“Semt77 Alışveriş ve Yaşam Merkezimiz, sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunmak için tasarlanmıştır. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için en sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmek için mükemmel bir yer olacaktır.” diyen Yalova Group Yönetim Kurulu Başkanı Orbay Sabri Tuna burada, dünya çapında markalardan yerel üreticilere kadar birçok seçenek bulunacağını belirtti. Moda, giyim, ayakkabı, aksesuar, elektronik, ev eşyaları, kozmetik ve daha birçok ürün için en seçkin markaları Yalovalılar ile buluşturacaklarını ifade eden Tuna, ayrıca sürekli olarak düzenlenen kampanyalar ve indirimlerle ziyaretçileri için en iyi fiyatları sunmayı hedefl ediklerini söyleyerek ziyaretçilere eğlenceli bir gün geçirmek için ekstra aktiviteler de düzenli olarak organize edeceklerini aktardı.

Semt77 Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde profesyonel bir ofis ve iş merkezi sunduklarını söyleyen Tuna, “Bu merkez, dinamik iş ortamınız için mükemmel bir seçenek. Ofislerimiz, son teknoloji ile donatılmış ve konforlu bir çalışma ortamı sunuyor. Profesyonel bir ekip tarafından yürütülen temizlik ve bakım hizmetleri de sunuyoruz. İş merkezimizde toplantı odaları, konferans salonları ve eğitim odaları gibi ek hizmetleri de sunuyoruz. Böylece, işiniz için en uygun ortamı ve hizmetleri bulabilirsiniz.” diye konuştu. “Semt77 Alışveriş ve Yaşam Merkezimizde ayrıca lüks bir tatil deneyimi de sunuyoruz.” şeklinde konuşan Tuna, “Konuklarımıza mükemmel bir hizmet, rahat ve lüks odalar ve eşsiz bir manzara sunuyoruz. Otelimizde, her türlü konfor ve ihtiyacınız için düşünülmüş detaylar bulabilirsiniz. Odalarımızda, yüksek kaliteli yataklar, lüks banyo aksesuarları, yerleşik klima, minibar ve ücretsiz Wi-Fi mevcut. Ayrıca, otelimizde restoran, bar, kapalı ve açık yüzme havuzları, spa ve fitness merkezi gibi ek hizmetler de sunuyoruz. Otelimizin yerleşimi ise, doğanın içinde ve şehir merkezine yakın olduğu için, dinlenmek ve eğlenmek için mükemmel bir seçimdir. Böylece, unutulmaz bir tatil deneyimi için bizimle kalın.” diyor. Ziyaretçileri için benzersiz bir alışveriş ve yaşam deneyimi sunduklarını vurgulayan Tuna sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Açık hava alışveriş merkezimiz, doğal güzelliklerle çevrili ve lüks bir ortamda yer alıyor. Ayrıca, yemek yemek için leziz seçenekler sunan birçok restoran ve kafede de keyifl e vakit geçirebilirsiniz. Bu alışveriş merkezi ayrıca, konserler, etkinlikler, yürüyüş parkurları, oyun alanları ve çocuk oyun alanları gibi ek aktiviteleri de sunuyor. Böylece, alışveriş, eğlence ve dinlenme için tek bir adres Semt77 Alışveriş ve Yaşam Merkezi.”

Exit mobile version