Mall Report Blog Eğlence Teknoloji ve fiziksel aktivitenin buluştuğu nokta olmayı sürdüreceğiz
Eğlence

Teknoloji ve fiziksel aktivitenin buluştuğu nokta olmayı sürdüreceğiz

Çocukların güvenliğinden taviz vermeyerek doğru projeyi doğru müşteri ile buluşturma hedefiyle projelerini hayata geçiren Max Play Çocuk Oyun Ekipmanları, şimdi olduğu gibi önümüzdeki dönemde de teknoloji ve fiziksel aktivitenin buluştuğu nokta olmayı sürdürmeyi amaçlıyor. Kasım sayımızda dergimizde ağırladığımız Max Play Çocuk Oyun Ekipmanları Kurucusu Aykan Ağbulut ile yurt içi ve yurt dışına yönelik yatırımlarını konuştuk.

Gelecek dönemlerde iç mekan oyunlarının öneminin artacağından bahsetmiştik. Max Play Çocuk Oyun Ekipmanları olarak bu konu doğrultusunda sizler ne tür çalışmalar yapmaktasınız?

Eğlence sektörünün bitmek bilmeyen enerjisi ile birlikte projelerimize yenilikler eklemeye devam ediyoruz. Sektöre yönelik ihtiyaç ve eğilimin artması bizleri hem müşterilerimize hizmet vermek adına hem de kendimizi geliştirmek adına olumlu etkiliyor. İç mekan oyun alanlarındaki çeşitliliğin asla bir sınırının olmadığını, birbirinden farklı ve her kesime hitap eden projelerimizde açıkça belli ediyoruz.

Max Play Çocuk Oyun Ekipmanları olarak isminizi Türkiye ve yurt dışında nerelerde göreceğiz, uzun vadede yatırımlarınız ne yönde devam edecek?

Ana hedefimiz çocuklarımızın güvenliğinden asla taviz vermeyerek doğru projeyi doğru müşteri ile buluşturmak. Bu doğrultuda yatırımlarımızı hem yurt içinde hem de yurt dışında eşit değerde kullanıp globalleşme yolunda sağlam adımlar atıyoruz.

Müşterilerinizin sizi tercih etme sebepleri ve sektördeki farkınız nedir?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek onlara çözüm ortağı oluyoruz. Önceliğimiz, onlarla ticari bir başlangıç yapmaktan ziyade; hayallerini, amaçlarını ve vizyonlarını bizimle samimi bir şekilde paylaşmalarını sağlamak oluyor. Bunların ötesinde; ürettiğiniz ürünün kalitesi kadar tasarımı, üretimi, uygulaması ve satış sonrası desteği de önemlidir. Bizler bu noktada ön plana çıkıyor ve ARGE çalışmalarımızı her noktada gerçekleştiriyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Önümüzdeki dönemde de teknoloji ve fiziksel aktivitenin buluştuğu nokta olmaya devam edeceğiz. Eğlence sektörünün üretici gücünü kullanarak daima en iyi deneyimleri sunmak için çalışmaya devam edeceğiz

Exit mobile version