Mall Report Blog Öne Çıkanlar Suwen, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın resmi sponsoru oldu
Öne Çıkanlar Perakende

Suwen, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın resmi sponsoru oldu

Türkiye’nin en hızlı büyüyen kadın iç giyim perakende markası Suwen A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın 2023-2026 yılı Resmi Sponsoru oldu.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen kadın iç giyim perakende markası Suwen Türkiye Voleybol Federasyonu ile yaptığı anlaşmayla başarılarıyla ülkemizi gururlandıran A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Resmi Sponsoru oldu. Suwen, Türkiye Voleybol Federasyonu ile imzaladığı anlaşma kapsamında 3 yıl boyunca Filenin Sultanları’nın resmi sponsoru olacak.

Sponsorluk anlaşmasının imza töreni, Türkiye Voleybol Federasyon Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Suwen Yönetim Kurulu Başkanı Birol Sümer, Suwen Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bolluk, Suwen yönetimi ile milli takım voleybolcuları Elif Şahin ve Kübra Akman’ın katılımıyla TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda gerçekleştirildi.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ imza töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Yine güzel bir günde yine güzel bir birliktelik yaşıyoruz. Türk voleybolu bugün geldiği noktada, güzel bir paydaş daha voleybol ailemize katılıyor. Suwen artık ailemizden biri. Cumhuriyetimizin 100. yılında Türk voleybolunun neler yaptığını, dünyada ve Avrupa’da hangi konumda olduğunu ve daha neler yapacağının çalışması içindeyiz. Bu yıl; 3 kupa 5 hedef yakalayan, dünya sıralamasında zirvede yer alan A Milli Kadın Voleybol Takımımızın önünde Paris 2024 Olimpiyatları hedefi var. Hedefimiz orada da kürsüde yer alarak madalya kazanmak. Sponsorların desteğiyle daha büyük hedeflere ulaşacağımıza inanıyorum. Bu anlaşmada emeği geçen Suwen Yönetim Kurulu Başkanı Birol Sümer ve Suwen Genel Müdürü Ali Bolluk başta olmak üzere tüm Suwen ailesine teşekkür ediyor, atılan imzaların Türk voleyboluna hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

Suwen Yönetim Kurulu Başkanı Birol Sümer konuşmasında başarılarıyla gurur duydukları A Milli Kadın Voleybol Takımı’na sponsor olmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi. Sümer Türk sporunun gelişmesi için verilen desteklerin çok önemli olduğunu belirterek bu sponsorluğun başka kurumlara da örnek olmasını dilediğini belirtti.

Bugün geldiğimiz noktayı, başarılı kadınlarımıza borçluyuz

İmza töreninde konuşma yapan Suwen Genel Müdürü Ali Bolluk başarılarıyla ülkemizi gururlandıran A Milli Kadın Voleybol Takımı’nı desteklemekten dolayı çok mutlu olduklarını dile getirirken, “%90 kadın çalışan oranımızla, “Kadınlar için Kadınlarla” yaklaşımı ile tasarlayıp ürettiğimiz el emeği ürünleri yine kadınlarla buluşturuyoruz. Mağazalarımız ve üretimimizdeki çalışanlarımızın %100’ünü kadın çalışanlarımız oluşturuyor. Bugün geldiğimiz noktayı, başarılarımızı kadınlara borçluyuz. Kendi şirketimizde olduğu gibi ülkemizde de kadınların başarılarıyla gurur duyuyoruz. Özellikle A Milli Kadın Voleybol Takımımızın elde ettiği başarılar, bize yaşattığı gurur ve mutluluk çok değerli. Biz de kadınlar için kadınlarla çalışan bir şirket olarak Türkiye’de kadın voleybolunun başarısına destek vermek amacıyla 2023 – 2026 yılları arasında resmi sponsor olmaya karar verdik. Bundan dolayı çok mutlu ve gururluyuz. Dünyada adımızı duyuran, başarılarıyla hepimizi gururlandıran A Milli Kadın Voleybol takımımız başta olmak üzere kadınları her daim desteklemeye devam edeceğiz. Bu anlaşmanın Cumhuriyetimizin 100.yılına denk gelmesi de bizim için ayrı bir öneme sahip. Cumhuriyet çok şampiyonlar gördü ve görmeye devam edecek.”

Exit mobile version