Mall Report Blog Ürün ve Hizmet DOĞRU VE KALİTELİ ÜRÜNÜ MÜŞTERİLERİMİZLE BULUŞTURUYORUZ
Ürün ve Hizmet

DOĞRU VE KALİTELİ ÜRÜNÜ MÜŞTERİLERİMİZLE BULUŞTURUYORUZ

Anadolu Jeneratör Genel Müdürü Şehmus Yılmaz ile Haziran sayımızda gerçekleştirdiğimiz röportajda Yılmaz; “Doğru ürünü uygun şartlarda tedarik ederek, satış sonrası hizmetlerimizle ürünün kurulumunu ve daha sonra periyodik kontrol ve bakımlarını yaparak, müşterimizin almış olduğu jeneratörden uzun yıllar ekonomik olarak faydalanmasını sağlıyoruz.” diyerek verdikleri kaliteli hizmetlerden söz etti.

Anadolu Jenaratör olarak okuyucularımıza hizmetlerinizden bahseder misiniz, müşterilerinize sağladığınız avantajlarınız nelerdir?

2000 yılında İzmir 1.Sanayi Sitesinde faaliyet göstermeye başlayan Anadolu Jeneratör olarak, TSE 12/650 kalite belgesiyle, sektörde faaliyet gösteren diğer firmaların bir adım önüne geçmekteyiz. Alimar jeneratörlerinin, Ege Bölgesi tek yetkili satış ve servis bayisi olarak hizmet verip, 25 yıllık deneyime sahip ustaları, yetişmiş teknisyenleri ve geniş araç filosu ile tüm Ege Bölgesi’nde servis, bakım sözleşmesi, eğitim hizmetleri sunan sayılı firmalardanız. Servis Planlama Departmanımız tarafından organize edilen dış servis ekibimiz, tamamı eğitimli ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden tecrübeli servis personelinden oluşmaktadır. Müşterilerimizle sürekli temasta olan tüm servis elemanlarımıza teknik eğitimlerinin yanı sıra müşteri ilişkileri gibi özel beceri geliştirme eğitimleri de vermekteyiz. Servis araçlarımızla ve donanımlı tecrübeli uzman kadromuz ile müşterilerimizden gelen servis taleplerine 365 gün 24 saat tüm titizlikleriyle, kesintisiz ve sınırsız hizmet sunuyoruz. Anadolu Jeneratör olarak kurulduğumuz günden bugüne sektördeki iş ortakları arasında güven duyulan, müşterisine güven veren, ticari etik kurallara titizlikle uyan, ticari ilişkisini dostluklara dönüştüren firmamız; doğru ürünü uygun şartlarda tedarik ederek, satış sonrası hizmetlerimizle ürünün kurulumunu ve daha sonra periyodik kontrol ve bakımlarını yaparak, müşterimizin almış olduğu jeneratörden uzun yıllar ekonomik olarak faydalanmasını sağlıyoruz .

Yılın ilk yarısını geride bırakırken bünyeniz dahilinde ilk yarıyı değerlendirir misiniz, yılın ikinci yarısında özellikle enerji verimliliğini de göz önünde bulundurarak planladığınız çalışmalarınızdan söz eder misiniz?

Yılın ilk yarısı; gelen yoğun taleplere cevap verebilmek adına yoğun geçmekle birlikte, müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilmek için stoklarımızı güçlendiriyor, mevcut araç filomuzu da kesintisiz hizmet verebilmek adına yeniliyoruz. Son olarak İzmir-Kemalpaşa bölgesindeki işletmemizin kapasitesini artırıp daha fazla sıfır stok ve 2.el jeneratörlerimiz ile bir jeneratör showroom’una çevirerek müşterilerimize her güçte çözüm ortağı olmaya çalışıyoruz. Sürdürülebilirliğin önemli olduğu şu dönemde sizlerin bu konuya yönelik çalışmalarınız ve ürünlerinizde dikkat ettiğiniz hususlar nelerdir? Öncelikle sürdürülebilirlik için müşterimizi doğru ürün alması konusunda bilgilendiriyoruz. Bunun için ücretsiz mühendislik hizmeti sunuyoruz. Çalışma ortamından tutun da çevreye vereceği gürültü emisyonuna kadar her şeye titizlikle yaklaşıyoruz ki böylece uzun yıllar hizmet edebilecek doğru ve kaliteli ürün ile müşterimizi buluşturuyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Firmamız neredeyse çeyrek asırlık olan yapılanmasını; ticari ortaklarına güven veren karşılıklı güven ve etik kurallara dayanan ticareti, işine olan saygı, sevgi ve müşteri memnuniyetinden almaktadır.

Exit mobile version