Mall Report Blog Eğlence YERLİ ÜRETİMİMİZ İLE YURT DIŞI YATIRIMLARIMIZA HIZLA DEVAM EDİYORUZ
Eğlence

YERLİ ÜRETİMİMİZ İLE YURT DIŞI YATIRIMLARIMIZA HIZLA DEVAM EDİYORUZ

Katar Doha Villaggio Mall ile başlayan yurt dışı yatırımlarına tamamen yerli üretim fotoğraf kabinleri ile devam eden Social Booth Turkey adına Kurucu Yavuz Güven ile Haziran sayımızda keyifl i bir röportaj gerçekleştirdik.

Fotoğraf kabinlerinizi Türkiye’nin birçok yerinde görüyoruz. Lokasyonlarınızı seçerken dikkat ettiğiniz nokta ve kriterler nelerdir?

Bugün itibariyle yaklaşık 30 farklı şehirdeyiz ve her geçen gün yeni hizmet noktalarımızla büyümeye ve birçok farklı noktada insanları bu eğlenceli hizmetle buluşturmaya devam ediyoruz. Kabinlerimizi, her yaştan herkes keyifl e ve kolaylıkla kullanıyor ancak gençlerin ilgisi tabii ki oldukça yoğun. Dolayısıyla hedef kitle olarak değerlendirdiğimizde çocuk ve gençlerin olduğu lokasyonlarda yer almak bizim için oldukça önemli. Bizler de potansiyel hedef kitle, AVM giriş sayıları gibi faktörler ışığında değerlendirmeler yaparak ve bu kriterleri baz alarak, yoğun etkileşim alacağımız ve kullanım sayılarımızın yüksek olacağı noktaları seçmeye çalışıyoruz.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kabinlerinizde dikkat çekmek adına yeniliklerinizden söz eder misiniz?

Tüketici deneyimlerini daha özel hale getirecek bazı uygulamalar gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bu uygulamalar ile tüketici nezdinde bilinirliğimizin de artacağı kanaatindeyiz. Özellikle sosyal medya ayağımızı güçlendirerek, ürünümüzü sürekli kullanan, deyim yerindeyse ‘’fanlarımızla’’ etkileşimlerimizi artırmayı planlıyoruz. Ayrıca yeni ödeme sistemlerinin de eklenmesi ile tüketicilerimize sağlayacağımız kolaylıklar sayesinde kullanım sayılarımızın daha fazla artacağını düşünüyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

TAV Havalimanları ile yaptığımız anlaşma neticesinde kısa bir süre içerisinde Ankara Esenboğa, Bodrum Milas ve İzmir Adnan Menderes Havalimanlarında fotoğraf kabinlerimizi konumlandırarak kullanıcılarımızla buluşturacağız. Bununla beraber Ocak 2023’te Katar Doha Villaggio Mall ile başlayan yurt dışı hikâyemizi diğer ülkeler ile büyüterek, tamamı yerli üretim olan ürünümüzün birçok farklı ülkede, ziyaretçilerinin eğlenceli ve ölümsüz anılar biriktirmesine vesile olmasını planlıyoruz.

Exit mobile version