Ana içeriğe atla

ggh

Pideor’un yeni durağı Bomonti

12.04.2018 - 10:57

Aktaşlar Lezzet Grubu, yeni restoran zinciri Pideor’u tüketicisiyle buluşturmaya devam ediyor. Birbirinden lezzetli pide çeşitlerinden oluşan menüsü ve sıra dışı konseptiyle Pideor, yeni lokasyonu Bomonti’de lezzet tutkunlarını bekliyor.

Misafirlerine Türk damak tadına uygun yiyecekler sunmayı ilke edinen Aktaşlar Lezzet Grubu, fast-food sektörüne hızlı bir giriş yapan yeni markası Pideor ile Bomonti’de lezzet tutkunlarını bekliyor.

Markanın 37 yıllık tecrübesini arkasına alarak, pidenin en hızlı, en sağlıklı ve en lezzetlisini özel pişirme tekniği ile çok hızlı şekilde kapınıza getiren Pideor, uygun fiyat-iyi hizmet dengesini de koruyarak müşterilerine yeni lokasyonunda hizmet sunmaya devam ediyor.

Pidede enfes lezzetler

Pide çeşitleriyle şekillenen Pideor’un menüsünde birbirinden lezzetli ve farklı tatlar bulunuyor. Pideor’da tavuklu, kıymalı, karışık ve sebzeli gibi özel tatların yanı sıra 13 farklı pide damak zevkine önem verenleri bekliyor. 30 dakikada kapıya servis prensibini benimseyen Pideor, Beşiktaş ve Bomonti’de pide severleri bekliyor.

nb

Yukarı