Ana içeriğe atla

nr

Dünya standartlarında hizmet

17.10.2016 - 11:41

Köftey’s Franchise Direktörü Orhan Kabaktepe: “Ekonomik şartlarımız, franchise yatırımcılarımıza verdiğimiz hizmet kalitesi ve desteklerimiz yatırımcılarımızın yüzünü güldürüyor” dedi.

Güçlü teknik kadrosu ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak hizmet sunan Köfty’s, müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik, müşterilerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarının aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendini yeniliyor ve durmaksızın çalışmalarına devam ediyor…  


Türkiye’de franchising pazarında hızlı büyümeyi etkileyen faktörler neler?
Ülkenin hızla gelişmiş olması bir etken fakat asıl neden kurumsal franchise firmalarının bu işi daha güvenilir ve yüksek kalite standartlarında yapıyor olması ve müşteri kitlesinin dikkatini çekmesidir. 
Müşteri memnuniyetinin ve hizmet kalitesinin yüksek olması Türkiye pazarında franchise sektörünün gelişmesinde en önemli faktörlerden diyebiliriz.


Franchising koşullarınızdan ve kısaca bahseder misiniz? 
Köftey’s’in lokasyonuna, prensip ve kurallarına uyum sağlayabilen, ekip çalışma ruhuna sahip, azimli, yönetici ruhlu, zamanının büyük bölümünü ve enerjisini bu işe ayırabilecek, hijyene önem veren, temiz, titiz, daha evvel idari eğitici bir pozisyonda görev almış ya da yüksek kabiliyetli, insan ilişkileri güçlü, öğrendiklerini yanındakilere aktarabilecek bir girişimci rahatlıkla imtiyaz adayı olabilir.


Peki, Köfty’s’te franchise süreci nasıl işliyor?
Franchise süreci; franchise talebinin web sitemizden bize ulaştırılması ile başlar. Başvuru yapanlar arasında profili uygun görülen adaylarımızla daha detaylı görüşme yapmak için iletişime geçilir. Kararını vermiş olan adaylarımızdan bölge planını içeren bir rapor istenir. Hazırlanan bölgesel iş planı gerekirse ekibimizin de katkılarıyla birlikte şekillendirilir. Mağaza onayı ve franchise anlaşmasının yapılması sonrası mağaza proje ve planlama çalışmaları başlatılır. Mağaza proje ve dekorasyon uygulaması ekibimiz tarafından organize edilerek yapılır. Mağaza açılış öncesi vergi ruhsatlandırma harç ve abonelik bedellerinin yatırımcıya ait olmak üzere planlaması yapılır.


Sizce franchise sistemi, franchise alana ve verene ne gibi avantajlar sağlıyor?
Kurumsal ve vizyonel bir işletme haline getirilmiş konsept ile daha kolay işleyebilen bir işletme, aynı zamanda ürün kalitesinin ve standartlarının maksimum seviyelere ulaştırılmış olması en belirgin avantajlardan biridir. 

Peki, sizin franchiselere sunmuş olduğunuz avantajlar neler? Franchise adayı neden sizi seçmeli?
Ekonomik şartlarımız, franchise yatırımcılarımıza verdiğimiz hizmet kalitesi ve desteklerimiz yatırımcılarımızın yüzünü güldürüyor. 
Köftey’s olarak yatırımcılarımıza; mağaza tanıtım ve reklam desteği, işyeri fizibilite ekspertiz desteği, personel eğitim desteği, proje ve tadilat desteği, mağaza kurulum ve planlama desteği, ekipman kurulum montaj desteği, açılış organizasyon desteği ve son olarak kira desteği sağlıyoruz. 

nr

Yukarı