Ana içeriğe atla

nr

Dardenia Çanakkale’ye açılıyor

26.03.2018 - 14:45

Denizin lezzeti Dardenia, yeni şube açılışları ile büyümeye devam ediyor.  İstanbul’da Nişantaşı, Caddebostan, Göktürk, Maslak gibi merkezi lokasyonlarda 12 şubesi bulunan Dardenia, ilk defa İstanbul dışına çıkarak Çanakkale’de şube açacak. 

Birbirinden lezzetli deniz mahsullerini modern ve yenilikçi bir yorumla sunan Dardenia, yeni bir yatırımla balık severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin ilk balık ekmek zinciri olan Dardenia Çanakkale’de ilk şubesini açacak.

Dardenia’nın İstanbul dışındaki ilk şubesi olma özelliğine sahip Çanakkale şubesi, Saat Meydanı’nda hizmet verecek. Fish& Bread konseptine sahip şube, taze deniz ürünlerinin yanı sıra Fish&Cips, dinamit karides, levrek çorba gibi ürünlerle misafirlerine zengin bir menü sunacak. 

2018’de daha fazla şube açarak büyümeyi ve herkese balık yeme alışkanlığı kazandırmayı hedeflediklerini belirten Dardenia Genel Koordinatörü Selin Daniyel, Dardenia Çanakkale şubesi ile ilk adımı attıklarını ifade etti. Daniyel şube açılışına ilişkin şunları söyledi: ‘’Başlangıç noktamız olan Çanakkale’de hizmet verecek olmaktan dolayı çok mutluyuz. Deniz ürünlerimiz ve sürekli geliştirdiğimiz yeni menülerimizle tüm Türkiye’ye ulaşmayı hedefliyoruz. Önümüzdeki dönemde Kadıköy Moda’da yeni bir şube açacağız. Her yeni yatırım ülke ekonomisine biraz daha katkı sağlıyor. Biz de üzerimize düşen görevi yerine getirerek ekonomiye ve istihdama katkı sağlamaya devam edeceğiz.‘’

nr

Yukarı