Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Westpark Outlet lansmanı yoğun ilgi gördü

02.08.2017 - 11:39

Çok sayıda davetlinin katıldığı Westpark Outlet lansmanı, perakande devlerine tanıtıldı. Westpark Outlet, Ege Bölgesi’nin en büyük outlet ve eğlence merkezi olarak kapılarını 2017 son çeyreğinde açacak…

Ege Bölgesi’nin en büyük outleti Westpark Outlet, yatırımcılarla buluştu. Tankar Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen,  Ege’nin gözde projesi Westpark Outlet’in lansmanı, Tankar Gayrimenkul Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Tan, JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş ve yatırımcıların katılımıyla geçtiğimiz günlerde Shangri-La Bosphorus İstanbul’da yapıldı.
240 milyon TL yatırımla hayata geçirilen, 65 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip Ege Bölgesi’nin en büyük outlet ve eğlence merkezi olmayı hedefleyen Westpark Outlet kapılarını 2017 sonbaharında açmayı planlıyor. Gerek İzmir gerekse çevre illerde yaşayanlara önemli ayrıcalıklar sunacak olan proje güçlü marka karması ve yarı açık mimari konsepti ile Türk ve dünya markalarına yer verecek. Projede yaklaşık 155 mağaza, teraslı kafe ve restoran alanlarının yanı sıra bin 500 oturma kapasiteli yeme-içme alanı, çocuklar için büyük eğlence ile oyun alanları, spor alanları ve 2 bin 500 kapasiteli otopark alanı yer alacak. Ege’nin ilk akvaryum projesine de ev sahipliği yapacak olan Westpark Outlet, bu özellikleriyle perakende sektörüne ve bölgeye yeni soluk getirerek şehrin en önemli sosyal buluşma alanı olacak. Westpark Outlet, konumuyla gözde konsepti ile özel olmayı hedefleyerek sadece İzmir’in değil, Ege’nin en büyük outlet ve eğlence merkezi olacak.

KİRALAMA ÇALIŞMALARINI JLL TÜRKİYE YÜRÜTÜYOR
Yönetim ve kiralama süreçleri JLL Türkiye tarafından yürütülen Westpark Outlet lansmanında JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş projeye ilişkin görüşlerini, “İzmirlilerin hayatına girecek olan Westpark Outlet, kentin dönüşüm ve gelişim sürecinin önemli parçalarından biri olarak karşınızda. Dönüşen şehrin merkezinde yer alan proje, sadece konumu ile bile ilgi görecek. Yarı açık mimarisiyle, geniş çocuk oyun alanı ve spor merkeziyle, İzmir’in ilk akvaryumuyla,  sadece alışveriş değil, yaşam alanı vaad ediyor. Sadece İzmir’in değil, Ege’nin en büyük outlet projesi olan böylesi önemli bir projenin bir parçası olarak kiralama sürecini yürütmek ve tüketiciyi en doğru markalarla buluşturmak, JLL Türkiye için sadece mutluluk verici değil, aynı zamanda da gurur verici” diyerek belirtti.
Projenin potansiyeli ve Tankar Grubu hakkında bilgi veren Tankar Gayrimenkul Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Tan, “Grubumuz adından da anlaşılacağı gibi kardeşlik temeli üzerine kurulmuştur. Taşı delen suyun gücü değil, damlaların sürekliliğidir. Bizler Tan ailesi olarak aldığımız her kararda, bu felsefe doğrultusunda ilerleyen bir şirket olduk. Ülkemize önemli yatırımlar yapmayı hedefledik. Grubumuz, bin üzerinde çalışanıyla farklı alanlarda projeler gerçekleştirmeye ve yenilerini eklemeye devam etmektedir. Westpark Outlet projemiz ile biz bir alışveriş merkezi değil, bir yaşam merkezi inşa ediyoruz. İçinde dünya markalarının bulunduğu ünlü gurme restoranlarını barındıracak, Akvaryum gibi Ege’de tek olacak birçok çekim merkezi projelerini geliştiriyoruz. Kısacası Westpark Outlet ile alışverişi zevke dönüştürüp, müşterilerimizin keyifli bir gün yaşamasını hedefliyoruz” dedi.
 

nb

Yukarı