Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Turgutlu Alphard Çarşı Defacto ile anlaştı

31.01.2017 - 12:04

Kiralama ve geliştirme çalışmaları Kurun AVM Danışmanlık tarafından yürütülen Turgutlu Alphard Çarşı projesinin tamamlanma çalışmaları hızla sürüyor. Alphard Çarşı için Migros’tan sonra Defacto ile de el sıkışıldı.

Alphard İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. yatırımıyla hayata geçen Turgutlu Alphard Çarşı, bin 250 metrekarelik alan için Defacto ile anlaştı. Kiralama ve geliştirme çalışmaları Kurun AVM Danışmanlık tarafından yürütülen Alphard Çarşı, 2017 Haziran ayında Manisalılarla buluşmaya hazırlanıyor.
Turgutlu merkezde konumlanan AVM, Teknoloji Fakültesi ve Turgutlu çarşısına yakın konumda yer almasıyla lokasyon avantajını elinde bulunduruyor. Toplam inşaat alanı 8 bin 450 metrekare, kiralanabilir alanı 5 bin metrekareye sahip AVM, bulunduğu lokasyon nedeniyle çevre ilçelerden de ziyaretçilerine ev sahipliği yapacak.

TURGUTLU’YA MODERN ÇARŞI
Kadın-erkek hazır giyimden ev tekstiline, elektronikten çocuk giyimine kadar bölgenin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek olan Alphard Çarşı, kolay ulaşılabilir lokasyonu ile de bölge halkı için bir çekim merkezi olacak.
Modern ve çevreye uyumlu mimarisiyle dikkat çeken Alphard Çarşı, 2 otopark ve 3 alışveriş katından oluşuyor. Geniş food court alanına sahip AVM, geniş terasıyla ziyaretçilerine keyifli bir alan yaratacak. Modern yaşama uygun olarak tasarlanan Alphard Çarşı, geniş eğlence alanıyla birbirinden renkli aktivitelerin de adresi olacak. Turgutlu’da sosyal hayata yeni bir soluk getirecek olan AVM’nin, rahat ve keyifli bir alışverişin adresi olması hedefleniyor. Mimari konseptin tamamlanmasının ardından kiralama çalışmaları devam eden Alphard Çarşı, ziyaretçilerine kapılarını 2017 Haziran ayında açmaya hazırlanıyor.

ALPHARD İNŞAAT İMZASI
Turgutlu Alphard Çarşı’yı Manisa’ya kazandıran Alphard Grubu, yurt dışı inşaat sektöründeki 15 yıllık deneyimiyle birçok projeyi başarıyla teslim etmesiyle dikkat çekiyor. 2015 yılında Alphard İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanı ile İzmir’de yeni bir şirket kuran grup, seçkin ve kaliteli yaşam alanları üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “odak noktasına insanı ve çevreyi koyan mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir inşaat firması. Müşteri memnuniyetinin ve kazançlarının esas alındığı inşaatlarında tasarım, kalite ve teknolojiyi harmanlayarak her projede bir adım daha ileri gitmeyi amaçlayan Alphard Grubu, konusunda uzman, eğitimli, nitelikli kadroları ve profesyonel çözüm ortakları ile gayrimenkul ve inşaat sektöründe aranan marka olma yolunda hızla ilerlemeyi hedefliyor.

,

Yukarı