Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Park Adana başka bir Adana’ya davet ediyor

16.01.2017 - 15:47

Park Adana’nın 24 Şubat’ta açılacağını açıklayan MT Gayrimenkul Genel Koordinatörü Tekin Taylancı, “Adanalılara yeni bir alışveriş merkezinden öte yeni bir yaşam alanı sunuyoruz” dedi.

Adana'nın çehresini değiştirecek projeler arasında gösterilen Park Adana Alışveriş Merkezi'nde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. 24 Şubat'ta açılacak Park Adana, alışveriş kültürüne yeni bir boyut kazandırma konusunda iddialı. Özellikle çocuklara ve kadınlara ayrı bir önem veren Park Adana, 5 bin metrekarelik bir çocuk eğlence merkezi kuruyor. On bin metrekarelik peyzaj alanındaki multimedya gösteri havuzu da bölgenin ilkleri arasında yer alıyor.

“AVM'DEN DAHA FAZLASI”
Adanalılara yeni bir alışveriş merkezinden öte yepyeni bir yaşam alanı sunacaklarını vurgulayan MT Gayrimenkul Genel Koordinatörü Tekin Taylancı, ziyaretçilerin günün her saatinde aileleriyle birlikte rahatlıkla ulaşabilecekleri, keyifli zaman geçirebilecekleri yeni bir yaklaşım oluşturacaklarını açıkladı. Park Adana'nın tüm Adanalıların alışveriş yaparken kaliteli zaman geçirebilecekleri bir sosyal yaşam alanı olduğunu bildiren Taylancı, “Yani sadece bir AVM değil çok daha fazlasını sunmayı amaçladık. Ziyaretçilerimizin ferah bir ortamda zaman geçirebileceği bir alan oluşturduk” dedi.

ULAŞIM KOLAYLIĞI
Şehrin en kuzeyinden 9 dakikada, en güneyinden ise 7 dakikada Park Adana'ya ulaşılabileceğini kaydeden Taylancı, Park Adana AVM'nin yer aldığı lokasyonun benzersiz avantajları olduğunu vurguladı. Alışveriş merkezinin tren garı ve otogar noktalarına 5 dakikalık bir mesafede bulunduğunu, Park Adana'ya Valilik ve Seyhan Belediyesi aksındaki metro istasyonlarından toplu ulaşım araçlarıyla veya yürüyerek rahatlıkla ulaşılabildiğini belirtti. Tekin Taylancı ayrıca Uluslararası Adana Havaalanı ile de çok yakın bir mesafede bulunduklarını, yalnızca 3 dakikalık bir sürede erişim sağlanabildiğini, bu özelliğiyle de Adana'ya gelecek yerli ve yabancı misafirler için de önemli bir destinasyon oluşacağının altını çizerek, “Havaalanına ve metro istasyonlarına da ring seferleri koyarak şehrimizdeki turizmin gelişmesi için de çalışmalarımız olacak” şeklinde konuştu. 
Alışveriş merkezinde Çukurova Bölgesi’nde ilk kez uygulanacak multimedya özellikli gösteri havuzunu 1,5 milyon euroluk bir yatırımla Adana'ya kazandırdıklarını ifade eden Tekin Taylancı, “Ziyaretçilerimiz, müzik eşliğinde göz kamaştıran su, ışık ve ateşle dans eden havuz gösterilerini gün boyu izleyebilecekler. Park Adana Çukurova Bölgesi için de ilkleri bünyesinde sunan bu farklı özellikleriyle de yalnızca Adanalılara değil, tüm bölgeye de hitap edebilecek yeni bir yaşam alanı sunuyor.”
Geniş ve ferah mimari yapı içerisinde günışığı tüm katlara ulaşabiliyor. Multimedya şov havuzu, ücretsiz çocuk oyun alanları, 10 bin metrekare peyzaj sahası, 12 salonlu sinema kompleksi de alışveriş merkezinin sosyo-kültürel özelliklerinden bazılarını oluşturuyor.
 

,

Yukarı