Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Amerika'dan ödülle döndü / It came back from America with an award

16.11.2016 - 15:48

Türkiye’nin en köklü holdinglerinden Özdilek Holding bünyesinde hizmet veren Wyndham Grand İstanbul Levent, başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Wyndham Grand Istanbul Levent under Özdilek Holding, which is one of the well established holdings in Turkey, added another success.

Açıldığı günden bu yana sunduğu kusursuz hizmet kalitesiyle misafirlerine unutamayacakları bir konaklama tecrübesi yaşatmayı hedefleyen Wyndham Grand İstanbul Levent, EMEA Bölgesi’nin en iyi oteli seçilmesi vesilesiyle bir basın toplantısı düzenledi.
Geçtiğimiz günlerde Wyndham Grand İstanbul Levent’in Mozart Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, otelin açılışından beri büyük bir özveriyle çalıştıklarını söyleyen yöneticiler, bugüne kadar elde ettikleri başarı hikayelerinin yanında Wyndham Grand İstanbul Levent’in gelecek vizyonunu da paylaştı. 

“YAPTIĞIMIZ İŞLERİN TAKDİR EDİLMESİ ÇOK GÜZEL”
Özdilek Holding’in 45 yıldan bu yana yatırım yaparak ve üretime yönelerek istikrarlı bir şekilde büyüdüğünü belirten Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, 73 ülkedeki 7 bin 800 oteliyle dünyanın en saygın ve bilinen otel zincirlerinden biri olan Wyndham Hotel Group tarafından EMEA Bölgesi’nin en iyi oteli ödülünü almaktan gurur duyduklarını söyledi. Özdilek, “Wyndham Grand İstanbul Levent olarak, ‘EMEA’ olarak adlandırılan Avrupa-Orta Doğu-Avrasya-Afrika bölgelerini kapsayan kategoride 43 ülkenin içinde bulunduğu 450 otel arasından ‘International Hotel Of The Year’ yani ‘En İyi Uluslararası Otel’ seçildik. Açıldığımız günden bugüne sergilediğimiz kusursuz kalite anlayışımız ve Wyndham Grand standartlarını hatasız uygulamamız ve müşterilerimiz tarafından aldığımız yüksek reyting skorlarından dolayı bu ödüle layık görülmenin mutluluğu içerisindeyiz. Tabi bu kapsamda orta ve uzun vadede de hedefimiz; içinde bulunduğumuz koşullar doğrultusunda en iyi servisi vermeye devam etmek ve müşteri memnuniyetini artırarak Wyndham kalitesini ve Özdilek kurumsal yapısını misafirlerimize yansıtabilmektir” dedi.


Aiming to provide an unforgettable staying experience with perfect service quality, it has been providing since the day it opened, Wyndham Grand Istanbul Levent held a press meeting due to having been selected the best hotel in the EMEA Region.
Held at the Mozart Hall in Wyndham Grand Istanbul Levent, managers, who said that they had been working devotedly since the hotel opened, shared the future vision of Wyndham Grand Istanbul Levent, in additon to their success stories, at the meeting. 

“IT IS VERY NICE THAT SEE THAT OUR WORKS ARE APPRECIATED”
Stating that Ozdilek Holding has been growing consistently by investing and focusing on production for 45 years, Ozdilek Holding Chairman Huseyin Ozdilek said that they were proud to receive the best hotel in the EME Region from Wyndham Hotel Group, which is one of the most reputable and known hotel chains in the world, with its 7 thousand 800 hotels in 73 countries. “We, as Wyndham Grand Istanbul Levent, have been selected ‘The Best International Hotel Of The Year’ among 450 hotels in the category, called ‘EMEA,’ which encompasses 43 countries in Europe-The Middle East-Eurasia-Africa regions. We are happy to be deemed worthy of this award, due to the perfect quality concept, we have been exhibiting since the day we opened and our implementing Wyndham Grand standards perfectly and high rating by our customers. Of course, in this context, our short and medium term targets are to continue to provide the best service in line with the existing conditions and reflecting Wyndham quality and Ozdilek corporate structure to our guests by increasing customer satisfaction,” said Ozdilek.

nr

Yukarı