Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Agora AVM zinciri büyüyor

15.12.2016 - 14:46

Türkiye çapında yatırımlarına devam eden Odak Group, Agora Antalya Alışveriş Merkezi ve İzmir’e yepyeni bir soluk getirecek olan Agora Karşıyaka Alışveriş Merkezi projelerini hayata geçiriyor. 

Hizmete açıldığı günden bu yana 105 milyon ziyaretçiyi ağırlayarak her geçen gün artan ziyaretçi sayısı ile İzmir’in en popüler ve en çok tercih edilen alışveriş merkezi unvanını taşımaya devam eden Agora Alışveriş Merkezi, 16-18 Kasım tarihlerinde Cannes, Fransa’da gerçekleşen MAPIC- Uluslararası Perakende Fuarı’na da Odak Group olarak önemli bir stand açarak katılım gösterdi. 
Agora AVM, giyim, kozmetik, ev tekstili, elektronik, mücevherat, eğlence merkezi, sinema, kafe ve restoranlar gibi farklı ihtiyaçlara hitap ederek birçok önemli markayı bünyesinde bulunduruyor. Yakın dönemde Victoria’s Secrets, Kemal Tanca Plus mağazaları açıldı, Lufian, Big Chefs, Watsons markaları da yakın bir süre içerisinde Agora AVM bünyesine katılacak. Mudo Concept mağazası yenilendi, Mudo Collection tadilatı ise devam ediyor.
13 yıldır İzmir’de kaliteli hizmetin öncüsü olan Agora AVM bünyesine yeni mağazaları katarak taze kan almanın yanı sıra dekorasyon yenileme çalışmalarına başlayacak. 2017 yılının başında başlayacak olan dekorasyon çalışmaları alışveriş merkezi kapanışından sonra, alışverişi ve ziyaretçileri etkilemeyerek gerçekleşecek.

AGORA ANTALYA VE AGORA KARŞIYAKA AVM 2017’DE AÇILIYOR
Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetin öncüsü olan Agora İzmir Alışveriş Merkezi, bu yıl 13 yıldır başarısını sürdürmenin haklı gururunu yaşarken, Agora Alışveriş Merkezi’nin kalitesini farklı illere taşımak ve bölgeye değer katmak amacıyla, 28 Mayıs 2015’te zincirin ikinci halkasını Sakarya’da Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi’ni hizmete açtı. 2016 yılının sonuna doğru büyüyecek olan ve şu anda yüzde 99 doluluk oranı ile hizmet vermeye devam ediyor.
Türkiye çapında yatırımlarına devam eden Odak Group, Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi olacak Agora Antalya Alışveriş Merkezi ve İzmir’e yepyeni bir soluk getirecek olan Agora Karşıyaka Alışveriş Merkezi projelerini hayata geçirerek ve büyümeye devam edecek. Bölgeye yepyeni bir soluk getirecek Antalya projesi son hızla devam ederken projenin 2017’nin son çeyreğinde biteceği öngörülüyor.
İzmir’in birçok bölgesinden alışveriş merkezi yatırımı ile teklif alan firma, farklı bölgelerde alışveriş merkezi yatırımlarını da değerlendiriyor.

AGORA KARŞIYAKA AVM
Yüzde 100 İzmirli olan Agora AVM, İzmir sevdasından vazgeçmeyerek, yepyeni projesine 2017 yılı başında başlayacak. 13 yıldır İzmirlilerin sevgisi ile büyüyen Agora Alışveriş Merkezi kardeş projeyi hayata geçirmeyi hazırlanıyor. Heyecanla beklenen proje alanı, AVM binası bodrum kat, zemin kat ve 2 normal kattan oluşacak. 76 bin metrekare kapalı inşaat alanına sahip olacak olan Agora Karşıyaka AVM’de, 28 restoran, 8 adet sinema, çocuk oyun ve eğlence alanı ile elektronik market ve gıda marketi bulunması planlanlanıyor. AVM otoyol kenarında girişi ve çıkışı rahat olan trafik sıkıntısı bulunmayan bir lokasyonda bulunuyor.
Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 13 yıldır kendilerini bu ailenin parçası olarak gören sevgili İzmirlilere ve Agora Alışveriş Merkezi’nin değerli tüm çalışanlarına en içten teşekkürlerini ileterek; kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışının artarak devam edeceğini iletti. Noyan, Agora Alışveriş Merkezi’nin göz önünde bulunan başarısı sebebiyle satılacağı hatta hastane olacağına dair gerçeklikle hiçbir ilgisi olmayan asılsız söylentilere itibar edilmemesini ve asla satış düşüncelerinin olmadığını önemle vurguladı. 130 Balçovalı arsa maliki ile asgari müşterekler ile yoluna devam eden Agora İzmir Alışveriş Merkezi’nin istikrarlı başarılarını devam ettireceğini sözlerine ekledi.
 

nr

Yukarı