Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Zorlu Tekstil Grubu, yeni koleksiyonlarını sergiledi

31.01.2017 - 12:09

Zorlu Tekstil Grubu, dünyanın en büyük uluslararası ev tekstili fuarı Heimtextil’de 2017 yılında da yerini alarak, koleksiyonlarıyla büyük beğeni topladı. 

Türkiye’de ev tekstili sektörünün lider markası konumundaki TAÇ; güçlü tasarım ekibi ile ortaya çıkardığı özgün tasarımları, ürün çeşitliliği ve kalitesi ile büyük beğeni topluyor, yaygın satış noktaları ile yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da tercih ediliyor. Yılda iki kez sunulan yeni koleksiyonları ile tasarım alanında fark yaratan TAÇ, Ar-Ge ve desen çalışmalarına büyük yatırımlar yaparak koleksiyonlarını uluslararası trendsetterlar ile işbirliği içerisinde yaratıyor. 

YENİLİKÇİ, ŞIK VE ZARİF KOLEKSİYONLARIYLA VALERON…
2005 yılında ev tekstili dünyasına tanıtıldığı günden bu yana Valeron, farklı renk ve desen seçenekleri; yenilikçi ve sade koleksiyonlarıyla yaşam alanlarına özgün bir stil kazandırıyor. Kalitenin ve tasarım gücünün en son teknoloji ile buluşmasıyla üretilen Valeron, farklı tasarımları ile göz alıcı koleksiyonlar sunuyor. Nevresim takımlarından, bornoz ve havlu çeşitlerine; perdeden dekoratif ürünlere kadar oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Valeron, her yeni sezonun trendlerinden aldığı izlenimler ve farklı tasarımcıların özel olarak tasarladığı ürünlerle oluşturulan özel koleksiyonlara imza atıyor. İlk olarak Avrupa tekstil pazarında adını duyuran Valeron, koleksiyonlarını dünya çapında, başta Avrupa olmak üzere 40’a yakın ülkede 200’ü aşkın noktada piyasaya sunuyor.
 

,

Yukarı