Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Yılbaşı ikramları için Porland’dan Forest Koleksiyonu

13.12.2016 - 18:06

Geniş ürün gamı ve fiyat aralıkları ile her zevke hitap eden Porland, sanatın sofraya taşındığı tasarımlarına bir yenisini daha ekliyor. Yeni yıla özel tasarladığı Forest Koleksiyon, altın şıklığının gösterişli havası ve yılbaşı ruhunu yansıtan sevimli hayvan figürleri ile eğlenceli sunumlar vadediyor.
Porland’ın özel reçetesi ile Alumilite (Aluminalı Porselen) olarak üretilen koleksiyonda, kremsi beyaz porselen üzerinde kullanılan altın yaldız ve siyah renk uyumu yılbaşı konseptli ikramların yanı sıra kullanım keyfi bütün yıl devam edecek ayrıcalıklı zamanlar yaratıyor.
Farklı boylarda düz tabakları, kaseleri, pizza tabakları, kupaları, çay ve kahve grubu ürünleri ile neşeli bir hediye fırsatı da sunan Forest Koleksiyon, hem takım olarak hem de tek tek istenilen ürünlerden seçilerek satın alınabiliyor. 
Yeni yıl ile özdeşleşen geyikler, bilgeliği ve şansı temsil eden baykuşlar, soğuk kış aylarının kahramanları ayılar ve kurtlar Forest desenlerinden bize, 2017’nin tüm dünya canlıları için barış ve huzur getirmesi dileğini fısıldıyor.
 

,

Yukarı