Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Yenilikçi ve öncü ürünleriyle ayrışan marka; Verifone

14.12.2017 - 11:03

TÜBİTAK ve Gelir İdaresi Başkanlığı’nca onaylanmış VX680 ECR, MX 915 ECR ve PBT 900 modelleriyle Verifone, esnaf ve KOBİ’lerin her ihtiyacına karşılık verirken; müşteriler ve işletmeler Verifone güvencesiyle üstün bir ödeme deneyimi yaşıyor.

Dünya ödeme sistemi lideri Verifone, işletmelerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Yasal zorunluluk nedeniyle 31 Aralık 2017 tarihine kadar yeni nesil yazarkasaya geçiş yapması gereken tüm işletmelerin yanında olan Verifone, büyük, küçük her işletmenin ihtiyacına göre yazarkasa seçenekleri sunuyor. 

HER İŞLETMENİN İHTİYACINA UYGUN YAZARKASA ÇEŞİTLERİ SUNUYOR
TÜBİTAK ve GİB(Gelir İdaresi Başkanlığı) onaylı, yazılımından donanımına yüzde yüz Verifone üretimi ve mali modülü Türk mühendisleri tarafından yazılmış olan VX680 ECR ile Verifone’nun ürün portföyü tamamlanıyor.  
VX680 ECR Mobil Yazarkasa POS, bankacılık uygulamaları, yemek kartları, restoran otomasyonu, Zubizu uygulaması, Verifone Perakende Çözümü,  kontör yükleme, kupon sadakat programları ve kampanyaları destekliyor. 
NFC temassız işlemleri de destekleyen VX680 ECR, ekstra kazanç getiren uygulamalarıyla da elektrik, su vb. faturaların ödemelerini de alabiliyor. VX680 ECR ile Yazarkasa POS entegrasyonu sağlanan Zubizu uygulaması sayesinde, Zubizu kullanıcıları ödeme sırasında kendilerine sağlanan tüm ayrıcalıklardan faydalanabiliyor. 
Geliştirilen esnek altyapıyla, farklı servisler ve uygulamalarla da kolayca entegre edilebilen Olivetti Verifone MX 915 ECR, hem yazarkasa hem de POS cihazı fonksiyonlarını tek bir cihazın içinde sunuyor. Özel kontrollerden geçirilen, en yüksek güvenlik sertifikasyonlarına sahip Olivetti Verifone MX 915 ECR, dokunmatik ekranından güçlü işlemcisine kadar hız ve kalite açısından benzerlerinden ayrışıyor. İşletmeye göre kişiselleştirilebilen, geniş ekranlı cihaz, özellikle yoğun işletmelerde müşterileri sıra bekleme derdinden kurtarıyor.
Küçük ve ergonomik tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlayan PBT900 serisi ise geleceğin teknolojilerini bugünden sunarak hem işletmelerin hem de müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Mevcut sistemlerle yüzde 100 uyumlu çalışabilen ve katma değerli hizmetlerle ek gelir fırsatları sağlayan PBT900, uygun maliyetiyle de dikkat çekiyor. 
Büyük küçük her işletme için her ihtiyaca Verifone’da bir ödeme çözümü olduğunu belirten Verifone Güney Doğu Avrupa, Türkiye ve Türki Cumhuriyetler’den Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Onur Altınbaş, “Verifone için Türkiye çok önemli bir üs konumunda. 10 yıldır kendi ofisimizle Türkiye’deyiz ve şu anda Türkiye’den Güneydoğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgeleri’nden 60’tan fazla pazarı yönetiyoruz. Verifone olarak, sadece değişimi ve teknolojiyi takip eden bir firma değil, bu değişime ve teknolojilere yön veren bir firma olmayı hedefledik. Türkiye’deki veri merkezimiz bünyesinde 2013 yılından beri TSM (Güvenli Servis Sağlayıcı) hizmeti veriyoruz. Veri merkezinde, bankacılık işlemleri için servis hizmet sürekliliğini sağlamak adına son teknoloji ürünler kullanıyoruz. Bulut tabanlı platformda, Türk mühendislerimizin İTÜ ARI Teknokent’te geliştirdiği yazılımlar kullanılıyor. TSM merkezimizle tüm sektöre hizmet verirken, farklı uygulamaları daha etkin biçimde hayata geçirip işletmenin ek gelir kazanmasına da olanak sağlıyoruz. 
Türk mühendislerimizle geliştirerek esnaf ve KOBİ’ler için sunduğumuz VX680 ECR ile artık her ihtiyaca karşılık veriyoruz. Esnafın ihtiyacını belirleyip yazarkasa seçeneklerimizi sunuyoruz. Sadece esnaf, KOBİ ve müşterileri için değil, Türkiye pazarına katkı sağlamak için çalışıyoruz. Türkiye 2023 yılı nakitsiz toplum hedefine doğru hızla ilerliyor ve bunu destekliyoruz. Türk mühendislerimizle geliştirdiğimiz projelerle, ülkemizin ödeme teknolojileri pazarında ne denli önemli bir ülke olduğunu bir kez daha gösterdik” diyor.

nr

Yukarı