Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Yeni nesil bilgi ekranları artık çok daha yetenekli

06.10.2017 - 14:03

Alışveriş merkezi, hastane, havalimanı, otel ve tatil köyü gibi insan sirkülasyonunun yüksek olduğu yerlerde bulunan, bilgi verme amaçlı platformlar, Sensormatic tarafından sunulan AG Neovo DF-55 sayesinde artık çok daha işlevsel. İki yüzünde de LCD panel bulunan bu yeni nesil bilgi ekranı sayesinde, aynı anda farklı iki konuda içerik görüntülenebiliyor.

İnsan yoğunluğunun yüksek olduğu açık ve kapalı alanlara konumlandırılan bilgi ekranları sayesinde, müşterilerin aradıkları bilgiye kolayca ulaşması sağlanırken danışma personeli maliyetlerinde de tasarruf sağlanıyor. Hastane, alışveriş merkezi, havalimanı, otel ve okul kampüsü gibi alanlarda ihtiyaç duyulan tüm yazılı ve görsel bilgileri paylaşmaya imkan veren bu platformlar, artık teknolojik olarak da oldukça gelişmiş durumda.

HER İKİ YÜZÜNDE AYRI İÇERİK
Sensormatic tarafından sunulan yeni nesil AG Neovo DF-55 dijital bilgi ekranları pek çok avantajla geliyor. 55 inç boyutundaki iki ekrandan oluşan platformda ekranların birbirinden bağımsız biçimde çalışması sayesinde, aynı anda farklı ihtiyaçlara yönelik farklı içerikler sunulabiliyor. İçerik gösterimi için Sensormatic tarafından endüstriyel medya oynatıcısı ve yazılımı ile birlikte paket olarak sunulan sistem,  istenildiği takdirde işletmelerin mevcut medya oynatıcıları ve içerik yönetim yazılımlarıyla da uyumlu şekilde çalışabiliyor.

DONANIM ÖZELLİKLERİ EN ÜST SEVİYEDE 
23,4 mm gibi oldukça ince bir yapıya sahip olan ekranlar, Full HD (1920x1080) çözünürlük kalitesi sunuyor. Platformda iki adet HDMI bağlantı girişi bulunuyor. Bu sayede iki ekranı farklı medya oynatıcı veya bilgisayara bağlamak mümkün hale geliyor. İşletmelerin farklı hedef kitlelere farklı mesajlar gösterebilme imkanı, DF-55 ile hayat buluyor. 

ŞIK, DAYANIKLI VE KULLANICI DOSTU
Metal gövdesiyle estetik görünümden ödün vermeden dayanıklılık sunan DF-55, halka açık ortamlar için tasarlanmış bir ürün. Kurulumu ve kullanımı da oldukça kolay olan panelin ayak kısımlarında bulunan, kilitlenebilir tekerler sayesinde platformu taşımak çok kolay. Çok ince ve hafif olmasının da bu konforda etkisi büyük. Sensormatic’in yaygın satış ve servis ağı sayesinde işletmelerin bu ürüne erişmesi ve hızlı biçimde sahip olması mümkün.

nb

Yukarı