Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Yeni konsept mağaza sadece İstinye Park’ta

06.10.2017 - 14:44

Dünyanın en hızlı spor markası PUMA, heyecan verici yeni koleksiyonlar ve tanıtım kampanyalarının yanı sıra, sahip olduğu sıra dışı mağazacılık anlayışıyla da tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 

Bu kapsamda Türkiye’deki spor ve tarz meraklılarına en iyi ürün çeşitliliği ve hizmeti sunmayı hedefleyen PUMA, Avrupa’daki en büyük ikinci mağazasını İstinye Park’ta açtı. Mağaza açılışına ünlü oyunculardan Gonca Vuslateri, Pelin Öztekin, Anıl Altan, Müjde Uzman, Sercan Bodur, stil danışmanı Umut Eker ve ünlü DJ’lerden Mahmut Orhan, Sezer Uysal ve Aytaç Kart gibi isimlerde katıldı.
Şehir modası ve performans kalitesini bir araya getiren birbirinden özel tasarımları keşfedebileceğiniz PUMA İstinye Park, tüm dünyada “amiral mağaza” konseptiyle açılan sadece beşinci PUMA mağazası olma özelliğini taşıyor.
Usain Bolt, Rihanna, Cara Delevingne gibi kendi alanlarının zirvesinde bulunan yıldız isimlerin tercih ettiği bütün PUMA modellerinin yanı sıra, Türkiye’de başka hiçbir yerde bulunmayan PUMA Select koleksiyonları da İstinye Park’ta stil düşkünlerinin beğenisine sunuluyor.

nb

Yukarı