Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Watsons’tan İzmir’e yepyeni alışveriş deneyimi… / A brand new shopping experience for Izmir from Watsons …

16.11.2016 - 10:52

Watsons, Alsancak’taki Kıbrıs Şehitleri mağazasıyla İzmir’de yepyeni bir güzellik ve kişisel bakım perakendeciliğin öncülüğünü yapıyor. 

Watsons is the pioneer of beauty and personal care retail of Izmir with a store located in Kıbrıs Şehitleri, Alancak.

Türkiye’deki 238 mağazası ile her geçen gün büyümesini sürdüren Watsons İzmir’deki 12. mağazasını Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde açtı. İzmir’deki bu yeni mağazasına özel düzenlediği kokteyl ile İzmir iş ve cemiyet hayatının önemli isimlerini yeni mağazasında misafir etti. Türkiye’deki güzellik ve kişisel bakım yolculuğuna 11 yıl önce başlayan Watsons bugün 65 şehirde 238 mağazasıyla her geçen gün büyümesine devam ediyor. 
Mağaza açılışında konuşan Watsons Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yanıkoğlu: ”Watsons, İzmir’deki Kıbrıs Şehitleri’ne özel yeni mağaza konseptiyle güzellik ve kişisel bakım perakendeciliğinde yepyeni bir alışveriş deneyiminin de öncülüğünü yapıyor. Bu yeni mağazacılık anlayışıyla Watsons hem zengin ürün yelpazesine hem de sunduğu hizmetlere yenilikler ekliyor” açıklamasında bulundu.
İzmir’de ilk defa Kıbrıs Şehitleri mağazasıyla hayata geçen bu yeni mağaza konsepti ile sunulan yeni hizmetler ve ürün alanları ise şu şekilde:  

Makeup Studio: Watsons size en iyi makyaj ürünlerini sunarken artık makyajınızı da yapacak. İster günlük ister özel geceler için makyajınızı bu özel alanda güzellik uzmanlarımız tarafından yaptırabilirsiniz. 
Sosyal Medya Alanı: Güzellik ve kişisel bakıma dair sosyal medyanın nabzını bu alanda tutacaksınız. Sosyal medyada en çok beğenilen ürünleri görebilir, bloggerlara özel köşelerde ünlü bloggerların seçtiği ürünleri inceleyebilirsiniz. 
Sağlıklı Yaşam Alanı: Kendinize çok daha iyi bakmanızı sağlayacak destek ürünlerini bir arada bulabileceğiniz bu alanda bitkisel çaylar, besin takviyeleri, diyet ve enerji ürünleri, atıştırmalıklar, vitaminli sular ve sporcu destek ürünleri yer alıyor. 
Naturals by Watsons: Doğanın gizli içeriklerini açığa çıkaran ve sadece Watsons’ta bulabileceğiniz Naturals by Watsons’ın zengin aile içeriğini ve doğadan ilham alan özel serilerini Naturals by Watsons’a ait bu alanda bulabilirsiniz.
Müşteri İlişkileri: Watsons’ta ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman yanındayız. Bu alanda bulunan şarj ünitesi, Wi-Fi, hediye paketleme, Watsons Card ve ürün değişim hizmetlerinden faydalanabilir, müşteri temsilcimizden her konuda destek alabilirsiniz.
Ayrıca tüm Watsons’larda bulunan ve Kıbrıs Şehitleri Mağazası’nda daha da zenginleşen bölümler mevcut: 
Cilt Bakım Alanı: Cildinize uygun ürünleri bulabilmeniz için cilt bakım alanımızı genişlettik. Bu alan cilt analizi yaptırabilir, cildinizin ihtiyaçlarını öğrenerek size uygun en doğru ürünleri öğrenebilirsiniz.
Parfüm Alanı: Dünyacı ünlü birçok markanın parfümlerini bu alanda deneyebilir. Kendinize en uygun parfümü seçebilirsiniz.

 

Continuing its growth everyday with 238 stores in Turkey, Watsons opened its 12th store in Izmir with a store in Alsancak Kıbrıs Şehitleri Street. It hosted the significant figures of business and society with a special cocktail it prepared for this new store in Izmir. Having started its voyage of beauty and personal care in Turkey 11 years ago, Watsons continues its growth every passing day with 238 stores in 65 cities today. 
Speaking at the store’s opening, Watson Turkey General Director Ahmet Yanıkoğlu said: “Watsons is being the pioneer of a brand new shopping experience within beauty and personal care retail through a new store concept special for Kıbrıs Şehitleri in Izmir. Through this new understanding of merchandising, Watsons add novelties both to its rich range of products and the services it provides”.
Below are the new services and product fields presented via this new store concept that was actualized for the first time in İzmir with this store in Kıbrıs Şehitleri street:  
Makeup Studio: While Watsons gives you the best make up products, it will also apply your make up. You can have your make up for the day or for special nights here in this special area with the help of our beauty experts.
Social Media Area: You will catch up with the latest social media events regarding beauty and personal care here in this area. You can see the most popular products in social media and analyze the products chosen by the famous bloggers in their special blogger corners. 
Healthy Life Area: This area, where you can find the supporting products that will help you take care of yourselves better together, there are herbal teas, food supplements, dieting and energy products, snacks, vitamin waters and sportsmen supplement products. 
Naturals by Watsons: You can find the rich family content of Natural by Watsons and the special series of Natural by Watsons taking its inspiration from the nature and revealing the hidden contents of the nature here in this area.
Customer Relations: We are always by your side at Watsons to meet your needs. You can benefit from the charging unit, Wi-Fi, gift packaging, Watsons Card and product change services found in this area and you can receive support from our customer representative for every subject.
In addition, there are areas found in all the Watsons and are more enriched in Kıbrıs Şehitleri Store: 
Skin Care Area: We expanded our skin care area so that you can find the products suitable for your sin. Here in this area, you can have skin analysis, and find out about the most suitable products for you by learning the needs of your skin.
Perfume Area: You can try many worldwide perfumes here and choose the most suitable perfume for you.

nr

Yukarı