Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Watsons’tan Bağdat Caddesi’ne konsept mağaza

06.01.2017 - 14:17

Watsons, Bağdat Caddesi’nde yepyeni bir güzellik ve kişisel bakım perakendeciliğinin öncülüğünü yaptığı yeni mağazasını Şaşkınbakkal’da açtı. Şaşkınbakkal mağazasıyla İstanbul’da 90 mağazaya ulaşan Watsons, büyümesini sürdürüyor.

Türkiye genelindeki 244 mağazası ile her geçen gün büyümesini sürdüren Watsons İstanbul’daki yeni konsept mağazasının Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da açtı. Watsons, güzellik ve kişisel bakım alışverişinde yepyeni bir deneyim sunan özel konsepte sahip Şaşkınbakkal mağazasıyla İstanbul’daki mağaza sayısını 90’a çıkardı.

Mağaza açılışında konuşan Watsons Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yanıkoğlu, ”Watsons olarak geçtiğimiz yıl Cevahir AVM’deki mağazamızla başlattığımız ve yepyeni bir güzellik ve kişisel bakım alışverişi deneyimi olarak adlandırdığımız yeni mağaza konseptimizi yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz ay İzmir’de açtığımız Kıbrıs Şehitleri mağazamızın ardından şimdi de Şaşkınbakkal’a yepyeni bir soluk getirecek Watsons mağazasını müşterilerimizle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu yeni mağazacılık anlayışıyla Watsons hem zengin ürün yelpazesine hem de sunduğu hizmetlere yenilikler ekliyor. Müşterilerimiz alışveriş sırasında makyajdan saç bakımına, sağlıklı yaşamdan ev dekorasyon alanına kadar pek çok farklı ürün grubuna özel alanlarda yeni ürünler keşfedebilecek, özel sosyal medya ve WİFİ alanlarımız sayesinde alışverişlerine teknolojiyi de dahil edebilecekler” dedi.

Watsons Şaşkınbakkal mağazasında sunulan hizmet ve ürün alanları arasında makeup studio, sosyal medya alanı, sağlıklı yaşam alanı, Naturals By Watsons alanı, müşteri ilişkileri de bulunuyor.

nr

Yukarı