Ana içeriğe atla

gf

WATSONS İLE CİLDİNİZE GÜZELLİK GELECEK

22.03.2022 - 15:11

Pure Beauty, Target Pro by Watsons ile Revolution ve Lovely ürünleri sadece Watsons Mağazalarında, internet sitesinde ve  mobil uygulamada yer alarak cildinize güzellik katmaya devam ediyor.

K-beauty Kore güzeliğinin vazgeçilmez markası Pure Beauty’nin birbirinden etkili cilt bakım ürünleriyle cildinizi şımartın! Kore Güzelliği akımının güçlü markası Pure Beauty’nin, cilt bakımından makyaja uzanan zengin ürün yelpazesiyle Kore güzelliğini evinizde deneyimleyin.

Pure Beauty Brighten Up Yüz Temizleme Köpüğü 125ml 

Pure Beauty Brighten Up Yüz Temizleme Köpüğü, doğal bir ışıltı için cildi kirden arındırmaya, nemlendirmeye ve aydınlatmaya yardımcı olur. Ciltte biriken fazla yağ ve sebumu arındırarak cildin derinlemesine temizlenmesine destek olur. Pure Beauty Brighten Up Yüz Temizleme Köpüğü yağlı ve akneye meyilli cilt tipleri için önerilir. 

 

Pure Beauty Antioxidant Aydınlatıcı Tonik 100ml

2

Pure Beauty Antioxidant Aydınlatıcı Tonik cildinizi çevresel etkenlerden korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki Çevresel Koruma Kompleksi (Lespedeza Capitata Ekstraktı, Drumstick Ekstraktı, Maracuja Ekstraktı, Pomegranate Ekstraktı) ile cildinizin korunmasına ve cilt için faydalı bileşenlerin ciltte tutunmasını sağlamaya destek olur.

 

Pure Beauty Youth Restore Göz Serumu 15g 

Pure Beauty Youth Restore Göz Serumu, cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı Ginseng Çiçeği Özü, yaşlanma etkilerini ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı Akebia Quinata Özü, cildi mavi ışığın oksidatifin stresinden korumaya yardımcı Lespedaza Catita Özü, cildi havanın olumsuz etkilerinden korumaya ve arındırmaya yardımcı Maracuja Çekirdeği Ekstresi ve Drumstick Çekirdeği Ekstresi ile zenginleştirilmiştir. İçeriğindeki yoğun özler sayesinde göz çevresindeki çizgilerin azaltılmasını destekleyen Pure Beauty Youth Restore Göz Serumu, göz çevresine aydınlık bir görünüm kazandırmaya ve koyu halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

 

Pure Beauty Antioxidant Canlandırıcı Göz Çevresi Jeli 15ml

4

Pure Beauty Antioxidant Canlandırıcı Göz Çevresi Jeli cildinizi çevresel etkenlerden korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki Çevresel Koruma Kompleksi (Lespedeza Capitata Ekstraktı, Drumstick Ekstraktı, Maracuja Ekstraktı, Pomegranate Ekstraktı) ile cildinizin korunmasına ve cilt için faydalı bileşenlerin ciltte tutunmasını sağlamaya destek olur. 

 

Pure Beauty Youth Restore Konsantre Yağ-Serum 25ml

 

 Pure Beauty Youth Restore Konsantre Yağ-Serum, cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı Ginseng Çiçeği Özü, yaşlanma etkilerini ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı Akebia Quinata Özü, cildi mavi ışığın oksidatifin stresinden korumaya yardımcı Lespedaza Catita Özü, cildi havanın olumsuz etkilerinden korumaya ve arındırmaya yardımcı Maracuja Çekirdeği Ekstresi ve Drumstick Çekirdeği Ekstresi ile zenginleştirilmiştir. 

 

Pure Beauty Brighten Up SPF 50 Güneş Koruma Losyonu 50ml 

Pure Beauty Brighten Up SPF 50 Güneş Koruma Losyonu, cildinizi zararlı UVA ve UVB ışınlarına maruz kalmaktan korumaya yardımcı olur. Hafif ve yağsız formülü ile cilt tarafından kolayca emilir ve cildinizin gün boyu nemli kalmasına yardımcı olur. Güneş koruma özelliğinin yanı sıra makyaj bazı olarak da kullanılabilir. Hafif yapısı sayesinde cildinizde beyazlık bırakmaz. 

 

Pure Beauty BB Krem 30ml 

7

Yumuşak kremsi yapısıyla pürüzsüz ve yüksek kapatıcılıkta bir bitiş ve tüm gün kalıcılık sağlar. Pure Beauty BB Krem, içeriğindeki Lespedeza Capitata özü sayesinde cildin mavi ışığın zararlı etkilerinden ve SPF 50 koruması sayesinde güneş ışığının zararlı etkilerinden korunmasına yardımcı olur. 

Lovely’nin bal kokulu Honey Bee makyaj serisi ve Revolution’ın alışılagelmişin dışında bir ambalaj tasarımına sahip maskarasıyla muhteşem bir makyaj deneyimi yaşayın.

Lovely Honey Bee Beekeeper Far Paleti 

 

Lovely Honey Bee Beekeeper Far Paleti’nin sıcak tonlardaki mat ve ışıltılı far seçenekleri ve kolay uygulama sağlayan yumuşak yapılı formülü sayesinde etkileyici bakışlara sahip olun.

 

Lovely Honey Bee Let It Bee Allık

9

Lovely Honey Bee Let It Bee Allık Serisi, bal özlü içeriğiyle kadifemsi bir bitiş sağlar. Kolay uygulama sunanhafif yapısıyla ciltte eşit dağılım sağlayarak kusursuz bir görünüm sunar. 

 

Lovely Honey Bee Bumblebee Likit Aydınlatıcı 

 

Lovely Honey Bee Bumblebee Likit Aydınlatıcı ile güneş bronzluğu etkisi! Bronz tonlarda doğal bir ışıltı sağlayan Lovely Honey Bee Bumblebee Likit Aydınlatıcının, içeriğindeki bal özünden gelen bal kokusu ile bronz ışıltının keyfini çıkarın!

 

Lovely Honey Bee Beebread Sabitleyici Pudra 

Lovely Honey Bee Beebread Sabitleyici Pudra göz altındaki koyu halkaları ve yorgunluk belirtilerini kapatmaya yardımcı olur. Sarı alt tonlu Lovely Honey Bee Beebread Sabitleyici Pudra’yı kusursuz bir makyaj bitişi sağlamak için çantanızdan ayıramaycaksınız!

 

Revolution 5D Lash Pow Volume Maskara

11

Özel tasarlanmış fırçasıyla kirpikleri uzatan ve hacim kazandıran Revolution 5D Lash Pow Maskara ile  kipiklerinizde 5D etkisi!bir üst seviyeye taşıyın.

 

Watsons’ın sevilen markası Target Pro by Watsons’ın güçlü etkili cilt bakım  serumlarıyla evde profesyonel cilt bakım deneyimine hazır olun. Zengin içerikleri sayesinde cilt problemleriyle savaşmaya yardımcı olan Target Pro by Watsons serumları, cilt bakım rutininizin vazgeçilmezi.

Target Pro By Watsons Hydration Serum 30ml 

UV ışınlarının ve oksidatif stresin neden olduğu yaşlanmayı geciktirmeye yardımcı olan Target Pro By Watsons Hydration Serum, cildin gün içinde maruz kaldığı zararlı ışınlar ve dış etkenler ile savaşarak cilt elastikiyetinin korunmasını destekler. İçeriğinde bulunan 50 kat arttırılmış Diamond Sirt  sayesinde cildin esnekliğini geliştirmeye ve cildin daha dolgun görünmesine yardım eder.

Target Pro By Watsons Pore Care Serum 30ml 

12

UV ışınlarının ve oksidatif stresin neden olduğu yaşlanmayı geciktirmeye yardımcı olan Target Pro By Watsons Pore Care Serum, cildin gün içinde maruz kaldığı zararlı ışınlar ve dış etkenler ile savaşarak cilt elastikiyetinin korunmasını destekler. İçeriğinde bulunan 50 kat arttırılmış Diamond Sirt ve cildi arındırmaya yardımcı Salisilik Asit ve MINIPORLYTM sayesinde ciltte sebum kontrolünü sağlamaya ve gözenek büyüklüğünü kontrol altına almaya yardımcı olur. 

 

Target Pro By Watsons Yaşlanma Karşıtı Serum 30ML 

Target Pro by Watsons Yaşlanma Karşıtı Serum; Diamond Sirt, Retinol ve ReGENESEA LS ile formülüze edilmiş içeriği sayesinde yaşlanma belirtilerini geciktirmek için çalışır. İnce çizgilerin görünümünü azaltmaya ve cildin elastikiyetini artırmaya destek olan Target Pro by Watsons Yaşlanma Karşıtı Serum, pürüzsüz bir cilt görünümü sağlamaya yardımcıdır.

 

Target Pro By Watsons Whitening Intensive Serum 30ml 

13

Target Pro by Watsons Whitening Intensive Serum içeriğindeki Diamond Sirt, 3 tip C Vitamini ve Vitamin B3 ile ciltteki renk eşitsizliklerini azaltmaya yardımcı olur.

jyh

Yukarı