Ana içeriğe atla

gf

VESTEL PROJE ORTAĞIM İLE KURUMLARI YÜKSEK TEKNOLOJİYE ULAŞTIRIYORUZ

16.05.2022 - 15:30

Vestel Ticaret A.Ş Online & Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Güler ile Mayıs sayımızda Vestel’in kullanıcıların hayatını büyük ölçüde kolaylaştıran projesi Vestel Proje Ortağım’ı konuştuk

Vestel Proje Ortağım (VPO) nedir?

Vestel Proje Ortağım (VPO), Zorlu Holding’in gücü ve Vestel teknolojisinin el ele vermesiyle ortaya çıkan, hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştırmayı amaçlayan bir projedir. VPO; Vestel kurumsal bünyesinde bulunan LED Aydınlatma, İklimlendirme, Otel & İnşaat Projeleri, Dijital Ekran Çözümleri ve Kamu Satış Müdürlükleri’nin 2018 yılında tek bir çatı altında birleşmesiyle oluştu. Proje dahilinde; aydınlatma, televizyon, beyaz eşya, ankastre, dijital çözümler ve iklimlendirme alanlarında profesyonel çözümler sunuyoruz. Ülkemizin tüm kurumlarının en yüksek teknolojiye ulaşması için çalışıyoruz.

VPO hangi ürünler ile hizmet vermektedir?

VPO olarak dijital ekran, etkileşimli LED akıllı tahta, VRF iklimlendirme ürünleri, elektrikli araç şarj istasyonu, aşı dolabı, Hotel TV, dijital sağlık ürünleri, ateş ölçer termal kamera sistemi, beyaz eşya, ankastre, televizyon, küçük ev aletleri ve klima ürünlerini müşterilerimize sunuyoruz.

Franchise sahipleri VPO’dan nasıl destek alabilir?

Dijital ekran çözümleri ve iklimlendirme ürünleri başta olmak üzere birçok ihtiyaçlarını, alanında uzman ekiplerimiz ile projenin başından sonuna kadar takip ederek müşterilerimize sunuyoruz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü altında yer alan Vestel Yetkili Servisleri, VTS Saha Destek Ekibi ve Vestel İletişim Merkezi hem franchise sahipleri hem de proje yöneticilerine ihtiyaç duydukları konularda yardımcı oluyor. Franchise sahipleri satış öncesi ve sonrası fark etmeksizin ilgili birimlerle iletişime geçerek ihtiyaç duydukları desteği alabiliyor.

Dijital ekran çözümleriniz hakkında bilgi verir misiniz?

İç ve dış mekanlara özel dijital ekran çözümlerimizi yer aldığımız projelerde kullanıyoruz. Videowall, LED Wall, Offi ceBoard ve Bilgilendirme Ekranları ile dijital ekran çözümleri sunuyoruz. Videowall ürünlerimizle 7/24 çalışma süresi sağlayabiliyoruz. Hem yatay hem dikey kullanma imkanlarına sahip Videowall ürünlerimiz yüksek çözünürlüklü görüntü imkanı ve ultra ince bezel ile kusursuz bir görüntü sağlıyor. Videowall ürünleri başta menuboard olmak üzere geniş kullanım alanı sunuyor. Üstün görüntü kalitesi ile de dikkat çekici bir tanıtım aracı olabiliyor. Vestel bilgilendirme ekranları farklı dokümanları gösterme, tek yerden kontrol edilme ve dokunmatik ekran özellikleriyle dikkat çekiyor.

VPO’nun önümüzdeki dönemde hedefleri nelerdir?

Vestel olarak tüm faaliyetlerimizi yaşadığımız dünyaya ve bizden sonra gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı gözeterek gerçekleştiriyoruz. VPO olarak çevreci ürünlerle bireylerin karbon ayak izlerini azaltmalarına destek oluyoruz. Vestel Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarımız ile de geleceğin teknolojisini bugünden müşterilerimize sunuyoruz. Hem bireysel hem de ticari uygulamalar için kullanılabilen ürünlerimiz, üstün tasarımı ve yüksek verimliliği ile müşterilerimizin bu alandaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirildi. Hızlı şarj istasyonlarımız ile 30 dakikadan az sürede şarj imkanı sunuyoruz. Projelere özel sunulan batarya ve elektronik kart ürünlerimiz ile de müşterilerimizin projelerine uygun çözümler yaratıyoruz. Böylece geleceğe yön verecek tasarımlara katkı sağlamayı amaçlıyoruz. “Vestel’le Olur Neden Olmasın” marka stratejimizle günün ihtiyaçları ve müşteri beklentilerine yönelik çözümler geliştiriyor, Vestel teknolojisini ihtiyaç duyulan her noktaya ulaştırıyoruz. Pandemi döneminde aşı dolabı ve UV-C fi ltre çözümleri, elektrikli araçların yaygınlaşması ile şarj istasyonu ve batarya ürünleri geliştirdik. Tüm bu örnekler olmaz denileni yaptığımızı ve yeni ihtiyaçlara yönelik ürün ve çözüm geliştirmek için teknolojimizle her an hazır olduğumuzun birer göstergesi. Bu bilinçle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

jyh

Yukarı