Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Vakko Monogram yeni koleksiyonuyla sezona merhaba diyor!

16.11.2017 - 15:44

Koleksiyonda yer alan birbirinden özel ve şık tasarımlar, ince düşünülmüş detaylarıyla kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor. Basic Speedy, Messenger Bag, City Bag, Bucket Bag, Moon Bag, Backpack, Shopping Bag, Clutch, Wallet ve balerinler stilinizi tamamlayan kilit parçalar olarak öne çıkıyor. 

Vakko Monogram 2018 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda siyahın en sofistike ve gizemli haline vurgu yapan zincir detaylarıyla zenginleştirilmiş “Blacky Black” ve kahvebej Vakko Monogram üzerine uygulanan siyah zigzag desenler sezonun en önemli yenilikleri olarak öne çıkıyor. Black couture siyah rugan hand bag ve bucket bag özel kare zincirle tamamlanarak iddialı bir görünüm sunarken, siyah rugan balerinler silver troklarla tamamlanıyor. 
Sezonun bir diğer öne çıkan renklerinden orman yeşili forest green ve dumanlı vizon smoky mink geometrik kapitone, zincir ve trok detaylarla güncelleniyor. Grinin en koyu tonu granite, tabanın en sıcak tonu terracota ve pembenin ışıltılı hali rose gold metal detaylarla bağlanarak şık görünümler yaratırken, tone in tone detaylar ve silver metallerle tamamlanarak sadelikten yana olanlar için de alternatifler sunuyor. 
Farklı renk ve deri çeşitlerinin kullanıldığı koleksiyonda bordo wild wine, kahvenin en acı tonuna vurgu yapan arabica, ışıltılı indigo metallik mariniere, tabanın en sıcak tonu terracotta, zincir, tay derisi, rugan deri, metalic deri, örgü ve kapitone dikişlerle zenginleştirilerek yeni sezona iddialı bir giriş yapıyor.
Vakko Monogram’ın zengin koleksiyonu tek dokunuşla görünümünüzü değiştiren vazgeçilmezleriniz arasında yerini alacak!

nr

Yukarı