Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Under Armour’ın 21. mağazası İzmit Outlet Center’a açıldı

12.06.2018 - 11:27

Global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour, yeni mağazalarla büyümeye devam ediyor.

İleri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, mağaza yatırımlarına devam ediyor. İki yılda açtığı 20 mağaza ile satış ağını hızla genişleten marka, 21. mağazasını İzmit’te açtı. İzmit Outlet Center’da 12 Haziran Salı günü açılan mağaza, 380 metrekarelik bir alanda hizmet veriyor.

Antrenman, koşu, basketbol, golf ve birçok spora yönelik geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan Under Armour, inovatif üretim anlayışıyla sporculara kendilerini daha iyi hissettirmeyi ve performanslarını arttırmayı hedefliyor.

Under Armour’ın Türkiye’deki yatırımlarının hız kesmeden sürdüğünü belirten Under Armour Türkiye Genel Müdürü Aydın Kanatlı, “Dünyanın en büyük spor ürünleri markalarından Under Armour olarak son teknoloji kullanarak tasarladığımız rahat ve konforlu ürünleri yeni mağazalarımız aracılığıyla spor tutkunlarıyla buluşturmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. İzmit Outlet Center’da hizmete giren 21. mağazamız ile müşterilerimizin beklentilerini ve taleplerini en iyi şekilde karşılamaya devam edeceğiz” dedi.

nb

Yukarı