Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

‘Umutlar Çiçek açsın’ t-shirtleri Yargıcı’da

21.12.2016 - 14:14

Bu yıl sevdiklerinize alacağınız yeni yıl hediyesiyle hem sevdiklerinizi mutlu edebilir, hem de metastatik meme kanserli kadınların yaşam mücadelesine destek olabilirsiniz. 

Modacı Hatice Gökçe’nin kiraz çiçeklerinden ilham alarak tasarladığı “Umutlar Çiçek Açsın” t-shirtleri Yargıcı mağazalarında ve shop.yargici.com.tr’de 39,9 TL’den satışa sunuluyor ve elde edilen gelirin tamamı meme kanserli kadınlar yararına Kanserle Dans Derneği ve Europa Donna Türkiye’ye bağışlanıyor. Metastatik meme kanserinde umudun var olduğunu vurgulamak üzere kurgulanan proje, bu yıl Yargıcı ve Hatice Gökçe işbirliği ve Pfizer Onkoloji’nin koşulsuz desteğiyle hayata geçirildi.

‘UMUTLAR ÇİÇEK AÇSIN’ PROJESİ
Modacı Hatice Gökçe proje kapsamında hazırladığı t-shirt tasarımıyla ilgili şunları söyledi: ''Geçtiğimiz yıl ‘Yeni Hikayeler’ diyerek filizlendirdiğimiz umutlar bu yıl çiçek açsın istiyoruz. Bu yüzden sloganımız ‘Umutlar Çiçek Açsın’ oldu ve bu seferki üretim sürecimizde sabır üzerine yoğunlaştık. Umudun simgesi olan kiraz çiçeklerini kanaviçe deseni görünümüyle t-shirtlere bastık. Kanaviçenin yapım aşamasında gerektirdiği sabır ve dikkati hepimiz biliriz. Bu nedenle ben de tasarımımda, eski zamanlarda çok popülerken şimdi yavaş yavaş unutulmaya başlayan bu tekniğin görünümünü kullanmak istedim. ‘Umutlar Çiçek Açsın’ projesindeki tasarım ve üretim sürecimizin, metastatik meme kanseri tedavisinin gerektirdiği sabır ve metanetle de benzerlik taşıdığını düşünüyorum'' dedi.

nb

Yukarı