Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

“TÜRKİYE’NİN BİR NUMARALI OYUNCAK MARKASI”

02.08.2017 - 10:45

İki yıl üst üste “Türkiye’nin Bir Numaralı Oyuncak Markası” seçilen ve ödüle layık görülen Toyzz Shop adına görüştüğümüz Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven, “Çocuklarımızın gelecekte daha sağlıklı ve mutlu bireyler olabilmeleri için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Tüm çocuklara ve ailelerine bizleri bu değerli ödüle layık gördükleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

Son olarak Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD) tarafından her yıl gerçekleştirilen “Türkiye’nin 1 Numaralı Markaları” araştırmasında “Bebek Ürünleri - Oyuncak” kategorisinde “Türkiye’nin Bir Numaralı Oyuncak Markası” seçilen Toyzz Shop, geçtiğimiz yıl da aynı ödülü kazanmıştı. Böylelikle marka, iki yıl üst üste “Türkiye’nin Bir Numaralı Oyuncak Markası” seçilerek doğru yolda olduğunun da altını çizdi. Konuyla ilgili konuşan Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven, “Türkiye’nin lider oyuncak markası olarak, ‘Oyun oynamak herkesin hakkıdır’ mottomuz doğrultusunda, farklı yaş gruplarına göre çocukların duygusal ve fiziksel gelişimini olumlu yönde etkileyecek, analitik düşünmelerini sağlayacak ve pratik zekalarını geliştirecek ürünleri geniş bir seçenek ve fiyat yelpazesi ile sunuyoruz” dedi ve sözlerine devam etti: “Ayrıca oyuncak sektöründeki tecrübemizle ekonomik yavaşlama dönemlerinde bile ailelerin çocuklarına uygun fiyatlarla oyuncaklar alabilmelerine imkan tanıyoruz. Halen 1.650’nin üzerinde çalışanımız ile Türkiye genelinde 47 şehirde ve KKTC’de modern oyuncak mağazacılığı anlayışına sahip toplam 180 mağazayla hizmet veriyoruz. Bununla birlikte ev konforunda alışverişi tercih edenler ve şehrinde henüz Toyzz Shop mağazası bulunmayan müşterilerimiz, web sitemiz aracılığıyla 7 gün 24 saat ürünlerimize ulaşabiliyor.” 

OYUNCAK SEKTÖRÜNE 360 DERECE BAKIŞ AÇISI 
“Kuruluşumuzdan bu yana gerek deneyimlerimiz gerekse çocukları iyi tanıyor olmamız bizi farklılaştırarak Toyzz Shop’un gelişimi ve bugünlere gelmesinde büyük rol oynuyor. Toyzz Shop olarak oyuncak sektörünü 360 derece bakış açısıyla ele alıyoruz ve planlıyoruz” diyen Özgüven, “Ürünleri çocukların ihtiyaçlarına ve sağlıklarına uygun şekilde geliştiriyor ve üretiyoruz. Ayrıca vizyona girecek sinema filmleri, çocuk kanallarında yer alan çizgi filmleri, youtube kanallarındaki gelişmeleri ve özetle çocuklarla ilgili her yeniliği takip ederek, sektöre dinamizm getirecek öncü uygulamalar kazandırıyoruz” dedi.
Yeni neslin teknolojiye olan ilgisi nedeniyle sürekli online’a yatırım yaptıklarını belirten Özgüven, “Çocuklarımızın gelecekte daha sağlıklı ve mutlu bireyler olabilmeleri için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Tüm çocuklara ve ailelerine bizleri bu değerli ödüle layık gördükleri için teşekkür ediyoruz” diyerek sözlerine son verdi. 
 

nr

Yukarı