Ana içeriğe atla

ggh

TRENDSBAG TRAVELSTORE AVM’LERİN YENİ GÖZDESİ OLACAK

10.07.2021 - 17:45

Çanta ve valiz konsepti ile sektörde yerini hazırlayan TRENDSBAG TRAVELSTORE , geniş ürün yelpazesiyle global bir çok markaya da yer veriyor. Bayileşme için adımlar atmaya başlayan Trendsbag Travelstore , şimdiden AVM’lerin vazgeçilmez mağazası haline geliyor . E-ticaret ile birlikte markasını sevenleriyle buluşturmasıyla Trendsbag Travelstore, büyük ilgi görüyor.

ÇANTA VE VALİZ KONSEPTİNDE TRENDSBAG’E İHTİYAÇ VARDI

Osman Küçük iştirakıyla  perakende sektörüne Franchise olarak  bayilik alan Bayşapkacı Trendances , 2015 yılında Novamall Manavgat AVM’de hizmet vermeye başladı. Ardından 2017 yılında THE LAND OF LEGENDS de ikinci mağazasıyla ziyaretçileriyle buluştu.

Özgün çanta ve valiz konsepti için 2018 yılında yenilikçi fikirler, kaliteli ürünlerle TRENDSBAG TRAVELSTORE kuruldu. Trendsbag Travelstore özgün çanta valizleriyle beraber bir çok global markayla hizmet veriyor. Mağazacılık deneyimiyle beraber yoğun talep gören ürünlerini online pazar ile buluşturan Trendsbag , e-ticaret altyapısını da kurarak hem müdavim hem de yeni müşterilerine, mağazasında da internet  sitesinde de hizmet veriyor. Standlarıyla AVM’lere katılan Trendsbag Travelstore, başarısıyla bayilik vermesi konusunda yoğun talep görüyor

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİYLE KEYİFLİ BİR ALIŞVERİŞ DENEYİMİ

Seyahat çantasından anahtarlığa, saatten bardağa kadar bir çok ürünü bünyesinde bulunduran Trendsbag Travelstore alıcılarına keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Yenilediği indirimleri de ürünlerini çok daha cazip kılıyor.

 

nb

Yukarı