Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Toyzz Shop'tan dublaj fırsatı

31.05.2017 - 14:42

Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop’un Disney-Pixar’ın büyük beğeni toplayan Arabalar serisinin 16 Haziran’da vizyona girecek olan üçüncü filmi Arabalar 3 için sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği yarışma sonuçlandı.

22-26 Nisan tarihlerinde favori yarış arabasını #Arabalar3ToyzzShopta etiketi ile Instagram’da yayınlayan ve en çok beğeni alan beş talihli, Arabalar 3 filminin dublaj çalışmasına katılma ve en sevdikleri arabanın oyuncağını kazanma fırsatını yakaladı.

Çok keyifli bir yarışma süreci yaşadıklarını belirten Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven, “Kazanan çocukların heyecanı hepimizi çok sevindirdi. Toyzz Shop olarak onlara böyle farklı bir deneyim yaşatmaktan büyük mutluluk duyduk. Hem bir çizgi film nasıl seslendiriliyor onu öğrenme fırsatı buldular, hem de aileleri ile birlikte sevdikleri filmde seslendirme yapma fırsatı elde ettiler. Arabalar serisinin üçüncü filminin oyuncakları Haziran ayı itibariyle mağazalarımızda ve www.toyzzshop.com web sitesinde olacak. Tüm Arabalar hayranlarını Toyzz Shop’a bekliyoruz” dedi.

nr

Yukarı