Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

Tepe Home, yeni mağazasıyla şimdi de İdealtepe’de

16.04.2019 - 11:47

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez adresi Tepe Home, Türkiye genelinde açtığı yeni mağazalarla daha geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor. İstanbul Anadolu Yakası’ndaki üçüncü mağazasını İdealtepe’de hizmete açan Tepe Home, Maltepe E 5 Karayolu üzerindeki konumuyla, müşterilerine kolay ulaşım ve keyifli alışveriş imkânı sunuyor.

Türkiye’de mobilya ve dekorasyon sektöründe, deneyimini dünya trendleri ile harmanlayan; sektörü yönlendiren, büyüten bir sanayi ve perakende şirketi olan Tepe Home, İstanbul İdealtepe’de açtığı yeni mağazasıyla, Türkiye genelinde toplam 16 noktada hizmet veriyor. Tüketicilerinin hayatlarına dokunarak gustolarını artırmaya, stil önderliği yapmaya, tasarım karakterini güçlü tutmaya odaklı bir strateji ile hareket eden marka, müşterilerine sunduğu zengin ürün yelpazesiyle farklı zevklere ve ihtiyaçlara cevap veriyor.

İdealtepe Tepe Home’da; yatak odası takımlarından oturma gruplarına, yemek odası takımlarından bahçe mobilyalarına, sehpa koleksiyonlarından tamamlayıcı ev aksesuarlarına pek çok ürün yer alıyor. Koleksiyonlarda yer alan mobilyalar, modüler sistemleriyle yaşam alanlarının fonksiyonel çözüm ihtiyacına cevap veriyor. Tepe Home, estetiğin ön planda olduğu, konsept ve stil bütünlüğü sunan mobilya ve aksesuar çeşitlerini İdealtepe mağazasında tüketicilerle buluştururken, E 5 Karayolu üzerindeki kolay ulaşılabilen konumu ile de müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırıyor.

İstanbul’daki beşinci mağaza

İstanbul’daki beşinci mağazasını İdealtepe, Maltepe’de açan Tepe Home, mobilya ve dekorasyon alışverişinin değişmez adresi olmaya devam ediyor. Marka, 2019’da yeni satış noktaları açarak, farkını ve kalitesini daha fazla müşteriye ulaştırmayı hedefliyor.

TAVADA TAVUK

Yukarı