Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

TEKZEN LÜLEBURGAZ'DA İKİNCİ MAĞAZASINI AÇTI

20.04.2018 - 10:32

“Her ilde bir TEKZEN” hedefiyle büyümeye devam eden Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, Lüleburgaz’daki ikinci mağazasını 39 Burda AVM’de hizmete açtı.

Tekzen Lüleburgaz mağazasının açılışı Tekzen Yonetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Onur Mertoğlu, Tekzen Mağazalar Kurulum Müdürü Hasan Şener Bilge, Tekzen Bölge Müdürü Ali Aksoy’un yanısıra yerel yetkililerin katılımıyla gerçekleşti.

Açılışta konuşma yapan Tekzen Genel Müdürü Onur Mertoğlu, “Tekzen olarak 2018 yılında 20 yeni mağaza ile en az 700 kişiye istihdam sağlamayı hedefliyoruz. Yüzde 100 yerli sermayeli bir şirket olarak ev güzelleştirmede agresif büyüme stratejimize paralel olarak, durağan ekonomik ortamda dahi perakendenin lokomotiflerinden biri olmaya devam edeceğiz” dedi.

Tekzen'in 880 metrekarelik satış alanına sahip olan Lüleburgaz mağazası, evini güzelleştirmek isteyen tüm Lüleburgazlılara onbinlerce çeşit ürünü kaliteli ve uygun fiyatlı olarak sunacak. Tekzen yeni mağazasında 15 kişiye iş imkanı sağlayacak.

Tekzen'in açılışa özel düzenlediği indirim kampanyasında, mangal 59.90 TL'den, kamp sandalyesi 19.90 TL'den, Rio banyo dolabı 189 TL'den, evren sarkıt aydınlatma 19.90 TL'den, aynalı portmanto ise 189 TL’den satışa sunuluyor.

Tekzen yeni yatırımlarına hız kesmeden devam ederek, Türkiye'nin evlerini güzelleştirmeye devam edecek.

nb

Yukarı