Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Tekzen 129. mağazasını Trabzon Cevahir AVM’de açtı

18.01.2018 - 12:17

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme perakendecisi Tekzen, bu yılın son mağazasını Trabzon Cevahir AVM’de açtı.

Trabzon ilindeki 2. mağazasını Cevahir AVM’de açan Tekzen, mağaza sayısını 129’a çıkardı. Tekzen’in yeni mağazasının 2 bin 289 metrekare net satış alanı bulunuyor. 

BİR YILDA 15 YENİ MAĞAZA
2017 yılında 15 yeni mağaza açarak yılı 55 ilde toplam 129 mağaza ile kapadıklarını ifade eden Tekzen Genel Müdürü Onur Mertoğlu Trabzon Cevahir AVM Mağazası açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Trabzon ilimizde ikinci Tekzen mağazasını açtık. Yeni mağazamız ile Trabzon halkına binlerce çeşit ürünü aynı çatı altında sunuyoruz. Biz yüzde 100 yerli sermayeli bir şirketiz. Tedarikçilerimizi de yerli üreticilerden seçmeye çalışıyoruz. Ülkemize yatırım yapmaya ara vermeden devam ediyoruz. Şirketimiz her yıl yüzde 24 bandında büyüyor. 2017 yılında da önemli bir büyüme ivmesi yakaladık. İstanbul, Ankara, İzmir, Çanakkale, Bolu, Nevşehir, Sakarya, Erzurum, Konya, Kahramanmaraş, Samsun ve İzmit illerinde toplam 15 yeni mağazanın açılışını yaptık. Daha fazla tüketiciye ulaşmaya çalışıyoruz. Yeni yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Verdiğimiz ürün ve hizmetlerde farklılaşmaya çalışıyoruz. Gerek çalışanlarımız gerekse iş ortaklarımızın büyük emekleri ile hedeflerimize ulaşmaya devam ediyoruz. 2017 yılı iş sonuçlarımız da arzu ettiğimiz seviyelerde oldu. ‘Her ilde bir Tekzen’ hedefiyle büyümeye, mağazalarımızı Türkiye’nin her noktasına taşımaya devam edeceğiz” dedi. 

nb

Yukarı