Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Teknolojik alt yapı ile tüketiciye sunulan hızlı çözümler

15.12.2016 - 14:16

Dünya markalarını da içeren yüzlerce markayı ve binlerce modeli tüketicilerle buluşturan Ayakkabı Dünyası, iki modülden oluşan yeni Ipod satış teknolojisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

Ailenin tüm bireylerine uygun geniş ürün yelpazesi sunan Ayakkabı Dünyası, 22 ildeki 53 mağazasında müşterilerini yeni bir sistemle tanışmaya davet ediyor. Her yaştan ve her zevkten kişiye hitap eden Ayakkabı Dünyası; sezon trendlerini yansıtan çarpıcı modellerini, akıllı bir teknoloji ile müşterilerin beğenisine sunuyor. 
Ayakkabı Dünyası’nın yeni Ipod satış projesi; müşteri temsilcilerinin her birinde bulunan alışveriş sepeti sayesinde alışverişte zaman kazandırıyor. Ayakkabıyı deneyimleme esnasında müşteri temsilcisinin tercih edilen ayakkabı bilgilerini yeni Ipod teknolojisiyle sepete eklemesi, kasada süreci kısaltıyor. Beğenilen ürün o mağazada bulunmuyor ise de yine hangi mağazada olduğu bilgisine Ipod sistemi sayesinde ulaşılıyor. Eğer ürün başka bir mağazada varsa, o mağazadaki ürün müşteri temsilcisinin sepetine eklenebiliyor ve satın alma işlemi gerçekleşiyor. Satın alınan ürün aynı zamanda ilgili mağazadan müşteriye kargolanabiliyor.
Ipod satış teknolojisinin ikinci modülü olan “Web sepetim” ise; ayakkabidunyasi.com.tr üzerinden sepetine ürün ekleyen ama satın almayan, sonrasında da mağazayı ziyaret eden müşterilere kolaylık sunuyor. Mağazayı ziyaret eden müşteri, bilgilerini müşteri temsilcisinin Ipod’una girdikten sonra satın almadığı ama sepetine attığı ürünleri kolayca görebiliyor. Müşteri böylece kendi sepetinde bulunan ürünleri hatırlıyor ve ürünleri canlı olarak gördüğü için daha hızlı karar verebiliyor. Ayakkabı tutkunlarının vazgeçilmezi Ayakkabı Dünyası, yeni Ipod satış teknolojisi ile alışveriş sürecini kolaylaştırıyor. 
Yeni Ipod satış teknolojisi ile ilgili Ayakkabı Dünyası CEO’su Uygar Turcan; Ayakkabı Dünyası olarak günlükten klasiğe, spordan çocuğa, çantadan terlik ve cüzdana kadar 3 binden fazla ürün çeşidini tek bir çatı altında müşterimize sunuyoruz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti dahil Türkiye genelindeki 53 mağazamızda; Ayakkabı Dünyası IT departmanı tarafından yazılımı ve uygulaması geliştirilen yeni Ipod satış projesi ile tüketicimiz ile buluşuyoruz.  Günümüzde artık teknoloji, müşteriye ulaşmada birincil araç haline geldi. Bu projenin; perakende sektöründeki gelişmelerle uyumlu olarak sürekli yenilenen bir teknolojinin yansıması olduğunu söyleyebiliriz. Mağazalarımızı ziyaret eden müşterilerimiz için hayata geçirdiğimiz yeni Ipod satış teknolojimiz ile onlara daha keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmayı istiyoruz. Bu yeni teknoloji ile müşteriler beğendikleri ürünlere gönül rahatlığıyla ulaşabiliyor. Müşterilerimizden aldığımız tepkiler de Ayakkabı Dünyası olarak alışverişe pratiklik kazandırdığımız yönünde… Bu olumlu dönüşler bizleri çok mutlu ediyor” dedi.
 

nr

Yukarı