Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Tefal tüm dünyada 60’ıncı yılını kutluyor

16.11.2016 - 10:48

TÜRKİYE’DE OLDUĞU GİBİ DÜNYANIN 120 ÜLKESİNDE PİŞİRME VE KÜÇÜK EV ALETLERİ KATEGORİSİNDE LİDER MARKALARDAN BİRİ OLAN TEFAL, BU YIL TÜM DÜNYADA 60’INCI YILINI KUTLUYOR.

Dünya mutfağını “yapışmaz tava” mucizesiyle tanıştıran Tefal, 60’ıncı yılını kutluyor. 1956 yılında Fransız mühendis Marc Gregoire’nın Tefal adıyla kurduğu şirketi ve Paris’te açtığı ilk mağazası ile yolculuğuna başlayan Tefal, bugün 120 ülkede pişirme ve küçük ev aletleri kategorisinde dev bir marka olarak 6 nesildir yoluna devam ediyor. 

HAYAT DOLU FİKİRLER
Dünyada kutlanan 60’ıncı doğum günüyle birlikte Türkiye’de 20 yıldır Türk kadının da “vazgeçilmez markalar” listesinde olan Tefal, hayat dolu fikirleriyle hayatı değiştirmeye devam ediyor. 
Tefal’in 60’ıncı yılı için hazırladığı özel menü ile davetlileri Mükellef Karaköy’de karşılayan Arda Türkmen, Tefal ile uzun yıllardır süren stratejik işbirliğinin kariyerinde önemli bir yeri olduğunu belirtti. Yemek yapmayı bir yaratıcılık yolculuğu olarak tanımlayan Türkmen, Tefal’in inovasyonları ile sunduğu her yeni ürünü mutfağında keyifle denediğini dile getirdi.
60 yıldır tüketicilerin hayatlarını değiştiren etkili, uyumlu ve esnek ürünler sunan Tefal, şimdi geleceğin akıllı ürünleri ile çalışmaya devam ediyor. Kısa süre sonra tüm dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye’de de satışa sunulacak olan akıllı düdüklü ve tavalardan dijital çoklu pişiricilere kadar Tefal’in yeni ürünleri ve bugün olduğu gibi gelecekte de nesillerin hayatını kolaylaştırmaya devam edecek.
 

nr

Yukarı