Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

TAÇ YastıkÖrtü ile Interrail Bileti Kazanma Şansı

06.02.2017 - 14:24

TAÇ’ın yeni yarışması ile Interrail seyahati gerçek oluyor. Gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seven gençler, TAÇ YastıkÖrtü ile Avrupa’da seyahat etme imkanı buluyor.

TAÇ’ın resmi internet sitesi üzerinden www.tac.com.tr/interrail sayfasını ziyaret ederek, 28 Nisan tarihine kadar neden Interrail’e gitmek istediği en yaratıcı şekilde açıklayan ve 2 arkadaşını etiketleyen 3 kişi yarışmaya katılmaya hak kazanacak. Yarışma sonucunda jüri tarafından belirlenen 3 şanslı kişiye 15 günlük Interrail GlobalPass bileti hediye edilecek.

TAÇ HAYATI KOLAYLAŞTIRIYOR
Hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan ürünleriyle dikkat çeken TAÇ, gençleri yepyeni bir deneyime davet ediyor. Açık haliyle bir yatak örtüsü, özel katlama tekniği sayesinde ise yastık formunu alan TAÇ’ın en yeni ürünü YastıkÖrtü, kendi spor çantasında kolayca taşınabiliyor. Pratik bir kullanım sunan ürün, seyahatlerde yarışmayı kazanan 3 kişiye yaşayacağı Interrail macerasında da yol arkadaşı olacak.

“Katlansın Hayaller” yarışmasının katılım koşullarını ve detayları öğrenmek için www.tac.com.tr/interrail adresini ziyaret edebilirsiniz.

nr

Yukarı