Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Soo be, Capitol AVM’de Açıldı!

16.02.2017 - 16:57

Yaratıcı ve eğlenceli tasarımlarıyla ne istediğini bilen, stil sahibi çocukların markası Soo be, önce çocuklar düşünülerek yaratılmış 33. konsept mağazasını Capitol AVM’de açtı! 

Daha fazla moda daha fazla eğlence” anlayışıyla yola çıkan Soo be, 0-12 yaş arasındaki çocuklar için hikayeleştirilmiş yaratıcı tasarımlarıyla perakende sektöründe güçlü adımlarla ilerlemeye devam ediyor… Türkiye’nin çeşitli illerinde 33, yurt dışında ise Suudi Arabistan, Kosava, Irak başta olmaz üzere 16 mağazasıyla; konsept mağazacılık anlayışına öncülük eden Soo be şimdi de en yeni trendleri takip eden ürünlerini, Capitol AVM mağazasından çocuklara ulaştıracak. Soo be’nin Capitol AVM’deki mağazası 3. katta ve 355 metrekarelik bir alanda yer alıyor.

YÜZDE 50 İNDİRİM FIRSATIYLA RENGARENK TASARIMLAR SOO BE MAĞAZALARINDA!
Sezon modasını rengarenk tasarımlarla birleştiren, özel hikayeli koleksiyonlardan aksesuarlara, oyuncaklardan bebek araç gereçlerine, beslenme ürünlerinden bakım sağlık ürünlere kadar binlerce ürün, şimdi Mart ortasına kadar yüzde 50 indirim fırsatıyla Soo be mağazalarında satışta!

nr

Yukarı