Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Şıklık ve lezzet Divan Pastaneleri’nin yeni yıl sepetlerinde bir arada!

13.12.2016 - 18:08

Yeni yıl coşkusunu lezzetle buluşturan Divan Pastaneleri, ilhamını doğadan alan çok özel tasarımları sevdiklerinizle paylaşmanız için bir araya getirdi. İlhamını doğadan alan özel tasarımları sevdiklerinizle paylaşmanız için bir araya getiren Divan Pastaneleri’nin yeni yıla özel hazırlanan koleksiyonunda yedi farklı yılbaşı sepeti ve farklı ebatlarda tasarlanan kutu setleri bulunuyor.

YENİ YILA ÖZEL TASARIM; SEPET SEPET MUTLULUK
Divan Pastaneleri’nin özel anlar için tasarladığı yeni yıl koleksiyonlarında; metal örgülü büyük sepetler, bakır renkli büyük çanaklar, dekoratif şık ürünler, vazolar, doğal taşlı metal tepsiler, deri yılbaşı sepetleri, Divan reçetelerinden hazırlanmış çok özel çikolatalar ve lokumlar sevdiklerinizle buluşmak için sizleri bekliyor. Aralarında mini seçenekleri de bulunan yılbaşı sepetlerinin isimleri; Luna, Spica, Soho, Terra, Aida, Sandy, Masala.

FARKLI LEZZETLERİ BİR ARADA SUNAN ÖZEL KUTU KOLEKSİYONU
Keyifli anlar için tasarlanan Divan Kutu Koleksiyonu da dört farklı seçenek sunuyor. Lotus, Orion, Stella, Flora isimleri verilen özel Divan kutularında bulunan madlen, pralin, lokum, defter seti, kahve fincanları şık koleksiyonu tamamlayan hediyelerden sadece bir kaçı.
 

nr

Yukarı